Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Kozi i owczy
GARCIA BAQUERO Ser kozi roladka krojona
Ser kozi roladka krojona GARCIA BAQUERO 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 23 opinii

GARCIA BAQUERO Ser kozi roladka krojona

100 g
GARCIA BAQUERO

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Roladka twarogowa produkowana z pasteryzowanego mleka koziego. Bardzo delikatna w smaku, idealna do sałatek smarowania, zapiekania oraz jako miękki dodatek do deski serów.


GARCIA BAQUERO Ser kozi roladka krojona


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1227.00 kJ
14.6%
Wartość energetyczna (kcal)
296.00 kcal
14.8%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.20 g
96.0%
Węglowodany (g)
1.60 g
0.6%
w tym cukry (g)
1.60 g
1.8%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
4%
3
0%
2
4%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, delikatny i kremowy
13.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
01.10.2025
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
20.05.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawartość opakowania się zmniejszyła, a smak się pogorszył. Są lepsze roladki kozie na rynku.
21.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Olaf
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
JANSEN
Marka:
GARCIA BAQUERO
EAN:
8412289060033
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
100 g
Marka:
GARCIA BAQUERO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANSEN
EAN:
8412289060033

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temp: od +2 °C do +8 °C


Informacje producenta

Cechy

WYPRODUKOWANY w 100% w Hiszpanii, w Campillo de Arenas, małej wiosce położonej w górach Andaluzji, w pobliżu Parku Naturalnego Sierra Mágina, gdzie produkuje się ponad połowę mleka koziego w Hiszpanii i jest punktem odniesienia dla jakości. Zaangażowany, jak zawsze, w krajowy sektor podstawowy, a zatem bardziej zrównoważony.

Produkty z kategorii Kozi i owczy

5.0
z 21 opinii
CASTELLI Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku 160 g

CASTELLI

Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku

160 g
136,19 zł/kg
Cena promocyjna21,79 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
HOOIDAMMER Kozi ser dojrzewający z kozieradką BIO 200 g

HOOIDAMMER

Kozi ser dojrzewający z kozieradką BIO

200 g
159,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.8
z 19 opinii
DELI Q Ser Manchego 130 g

DELI Q

Ser Manchego

130 g
189,15 zł/kg
Cena24,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 35 opinii
FRESH PACK Ser kozi z ziołami i przyprawami 130 g

FRESH PACK

Ser kozi z ziołami i przyprawami

130 g
106,85 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 70 opinii
GOAT FARM Ser kozi (kawałek) 200 g

GOAT FARM

Ser kozi (kawałek)

200 g
92,95 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 55 opinii
DELI Q Ser kozi z kolendrą i kozieradką 130 g

DELI Q

Ser kozi z kolendrą i kozieradką

130 g
125,31 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 37 opinii
FRESH PACK Ser owczy Pecorino Peperoncino z papryczką chilli 110 g

FRESH PACK

Ser owczy Pecorino Peperoncino z papryczką chilli

110 g
109,91 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 47 opinii
GOAT FARM Ser kozi klinek 130 g

GOAT FARM

Ser kozi klinek

130 g
122,23 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 13 opinii
MAODDI Ser Pecorino Romano 200 g

MAODDI

Ser Pecorino Romano

200 g
133,45 zł/kg
Cena26,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 21 opinii
FRESH PACK Meelania Ser kozi 130 g

FRESH PACK

Meelania Ser kozi

130 g
111,46 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store