Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Inne owoce
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują
Jogurt kremowy z marakują FANTASIA 118g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 173 opinii

FANTASIA Jogurt kremowy z marakują

118 g
FANTASIA
Polska

Cena3,45 zł
29,24 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Danone Fantasia to niezwykłe połączenie aksamitnego jogurtu z soczystym smakiem egzotycznej marakui zamknięte w dwufazowym kubeczku. Spróbuj nowości od marki Fantasia i zatrać się w świecie wyjątkowego smaku! Znajdź chwilę tylko dla siebie każdego dnia i wraz z Fantasia przenieś się w inny wymiar przyjemności.


Fantasia – Twój rytuał przyjemności!


Poznaj Danone Fantasia także z innymi dodatkami i znajdź swój ulubiony rytuał przyjemności!



FANTASIA Jogurt kremowy z marakują


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.10.2026
Dostępne warianty
FANTASIA Jogurt kremowy z jagodami
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
496.00 kJ
5.9%
Wartość energetyczna (kcal)
118.00 kcal
5.9%
Tłuszcz (g)
4.90 g
7.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.10 g
15.5%
Węglowodany (g)
15.90 g
6.1%
w tym cukry (g)
14.80 g
16.4%
Białko (g)
2.60 g
5.2%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
173 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna przekąska na mały głód
16.09.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
24.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, kremowy
22.10.2025
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Mõj ulubiony deserek.
29.08.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
jest OK
05.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,24 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
118 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
FANTASIA
EAN:
5900643049587
Cena za kg:
29,24 zł/kg
Waga:
118 g
Marka:
FANTASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643049587

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Pozostałe informacje

118 g e (91 g jogurt + 27 g wsad owocowy)


Adres producenta

Danone sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa, www.danone.pl Infolinia: 801 33 11 33


Informacje producenta

Marka

Fantasia


Marka standaryzowana

MarkaFantasia

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Przepis na dziś? Aksamitny jogurt Fantasia wymieszaj z egzotyczną marakują... A może najpierw zjesz jogurt, a potem soczystą marakuję? MIESZASZ czy JESZ OSOBNO? Spróbuj Fantasia i zatrać się w przyjemności na swój ulubiony sposób! Poznaj Danone Fantasia także z innymi dodatkami!

Produkty z kategorii Inne owoce

5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
29,94 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 12 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny typu islandzkiego skyr o smaku mango-marakuja 360 g

ŁACIATY

Jogurt pitny typu islandzkiego skyr o smaku mango-marakuja

360 g
14,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 173 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z marakują

118 g
29,24 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
20,30 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 68 opinii
DANONE Biszkoptowy Jogurt kremowy 120 g

DANONE Biszkoptowy

Jogurt kremowy

120 g
21,58 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 15 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt z mascarpone gruszka-karmel 130 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt z mascarpone gruszka-karmel

130 g
24,54 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 10 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt z mascarpone mango-marakuja 130 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt z mascarpone mango-marakuja

130 g
24,54 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 92 opinii
BAKOMA Jogurt z owocami leśnymi BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z owocami leśnymi BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.6
z 5 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy Bubble o smaku mango - marakuja 230 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy Bubble o smaku mango - marakuja

230 g
19,09 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Produkty marki FANTASIA

5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.4
z 9 opinii
FANTASIA Pudding Snickers 2x90g 180 g

FANTASIA

Pudding Snickers 2x90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
Nowość
FANTASIA Pudding Twix (2x115g) 230 g

FANTASIA

Pudding Twix (2x115g)

230 g
26,04 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 64 opinii
FANTASIA Jogurt o smaku waniliowym z M&M's 120 g

FANTASIA

Jogurt o smaku waniliowym z M&M's

120 g
31,75 zł/kg
3,41 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
Nowość
FANTASIA Pudding Mars (2x115g) 230 g

FANTASIA

Pudding Mars (2x115g)

230 g
26,04 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 29 opinii
FANTASIA Jogurt karmelowy z Twix 120 g

FANTASIA

Jogurt karmelowy z Twix

120 g
31,75 zł/kg
3,41 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 47 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mieszanką Mars 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mieszanką Mars

104 g
36,63 zł/kg
3,41 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 57 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers

103 g
36,99 zł/kg
3,41 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 14 opinii
FANTASIA Pudding tiramisu 2x90g 180 g

FANTASIA

Pudding tiramisu 2x90g

180 g
33,28 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 276 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z wiśniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z wiśniami

118 g
16,86 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 141 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana) 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana)

104 g
35,48 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 34 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym

100 g
37,90 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 208 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z truskawkami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z truskawkami

118 g
29,24 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 217 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z jagodami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z jagodami

118 g
29,24 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 75 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z brzoskwiniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami

118 g
32,12 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store