Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody na patyku, rożki, kanapki
Kanapki i batony
ZIELONA BUDKA Kanapka lodowa o smaku śmietankowym
Kanapka lodowa o smaku śmietankowym ZIELONA BUDKA 180ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 131 opinii

ZIELONA BUDKA Kanapka lodowa o smaku śmietankowym

180 ml
ZIELONA BUDKA
Niemcy

Cena3,89 zł
21,61 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lody ze śmietanką w waflach (7,7 %).


ZIELONA BUDKA Kanapka lodowa o smaku śmietankowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
ZIELONA BUDKA Kanapka lodowa o smaku słony karmel-śmietanka
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
828.00 kJ
9.9%
Wartość energetyczna (kcal)
197.00 kcal
9.9%
Tłuszcz (g)
8.60 g
12.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.80 g
34.0%
Węglowodany (g)
27.00 g
10.4%
w tym cukry (g)
21.00 g
23.3%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Błonnik (g)
0.50 g
Sól (g)
0.18 g
3.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
131 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre lody
05.08.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
17.07.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, smak dzieciństwa :)
29.06.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super💯❤️
15.09.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️🚀💪
30.06.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Stary smak
20.06.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne
28.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacyjne lody, pychota!
14.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,61 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
180 ml
Dostawca:
FRONERI POLSKA
Marka:
ZIELONA BUDKA
EAN:
4008211006831
Cena za kg:
21,61 zł/l
Pojemność:
180 ml
Marka:
ZIELONA BUDKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRONERI POLSKA
EAN:
4008211006831

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Chronić przed rozmrożeniem.


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Chronić przed rozmrożeniem.

Produkty z kategorii Kanapki i batony

4.9
z 58 opinii
ZIELONA BUDKA Kanapka lodowa o smaku słony karmel-śmietanka 180 ml

ZIELONA BUDKA

Kanapka lodowa o smaku słony karmel-śmietanka

180 ml
24,39 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 131 opinii
ZIELONA BUDKA Kanapka lodowa o smaku śmietankowym 180 ml

ZIELONA BUDKA

Kanapka lodowa o smaku śmietankowym

180 ml
21,61 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 59 opinii
SNICKERS Baton lodowy 66 g

SNICKERS

Baton lodowy

66 g
121,06 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 21 opinii
OREO Kanapka lodowa o smaku waniliowym z ciasteczkami 110 ml

OREO

Kanapka lodowa o smaku waniliowym z ciasteczkami

110 ml
70,82 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 11 opinii
BOUNTY Baton lodowy 52 g

BOUNTY

Baton lodowy

52 g
145,96 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Produkty marki ZIELONA BUDKA

4.9
z 58 opinii
ZIELONA BUDKA Kanapka lodowa o smaku słony karmel-śmietanka 180 ml

ZIELONA BUDKA

Kanapka lodowa o smaku słony karmel-śmietanka

180 ml
24,39 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 28 opinii
ZIELONA BUDKA Lody karmel z solą śmietankowe pistacjowe 1 l

ZIELONA BUDKA

Lody karmel z solą śmietankowe pistacjowe

1 l
25,29 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 17 opinii
ZIELONA BUDKA Lody smak mango-marakuja-śmietankowe-owoce leśne 1 l

ZIELONA BUDKA

Lody smak mango-marakuja-śmietankowe-owoce leśne

1 l
21,89 zł/l
Cena21,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 16 opinii
ZIELONA BUDKA Lody smak ciasteczkowy – słony karmel 1 l

ZIELONA BUDKA

Lody smak ciasteczkowy – słony karmel

1 l
22,49 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 37 opinii
ZIELONA BUDKA Lody miętowe z płatkami czekolady 1 l

ZIELONA BUDKA

Lody miętowe z płatkami czekolady

1 l
24,59 zł/l
Cena24,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store