Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Żelki nadziewane
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii
Żelki Travelki owocowe smaki Azjii Fresh&Fruity WAWEL 80g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 29 opinii

WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
WAWEL
Polska

Frisco poleca
Cena3,49 zł
43,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyobraź sobie żelki o niespotykanych, egzotycznych smakach, gdzie każdy zaskakuje owocową soczystością oraz intensywnością smakowych doznań. Daj się przenieść do kraju pełnego słońca, owoców i radości. Otwierając paczkę z żelkami Travelkami, poczujesz intensywny zapach egzotycznej podróży. Każda z nich zabierze Cię na inny, odległy kontynent i pozwoli poznać zaskakujące, świeże smaki. Pozwól zabrać się w podróż do nieznanych, dalekich krańców Azji – wybierz swój egzotyczny smak i ciesz się z nami tą smakowitą podróżą smaków.


Cechy

podróżuj ze smakiem Azji


WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027
Dostępne warianty
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1411.00 kJ
16.8%
Wartość energetyczna (kcal)
337.00 kcal
16.9%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
75.00 g
28.8%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Białko (g)
6.20 g
12.4%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne
02.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Genialne
18.09.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.05.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Lilianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102027637
Cena za kg:
43,63 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102027637

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Władysława Warneńczyka 14 30-520 Kraków, Polska


Adres producenta

Wawel SA ul. Władysława Warneńczyka 14 30-520 Kraków, Polska www.wawel.com.pl opinie@wawel.com.pl


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Odkryj smaki Azji Yuzu Liczi Mandarynka Kiwi Granat Kwiat wiśni Kiwi


O producencie

Wiesz, czym są Dobre Składniki w słodyczach Wawel? To surowce pozyskane ze sprawdzonych źródeł, dbałość o krótki skład oraz najwyższa staranność w tworzeniu produktów. Dzięki temu nasze słodycze to jakość i przyjemność na królewskim poziomie. Z sokami owocowymi Bez barwników Bez sztucznych aromatów dobreskładniki.pl


Dodatkowe informacje

Więcej produktów kupisz na: slodkiwawel.pl

Produkty z kategorii Żelki nadziewane

4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 74 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami 90 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami

90 g
57,67 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 52 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Mlekoduszki Żelki owocowe wzbogacone witaminami XXL 165 g

NIMM2 Śmiejżelki

Mlekoduszki Żelki owocowe wzbogacone witaminami XXL

165 g
47,82 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 33 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami HAPPIES 130 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami HAPPIES

130 g
39,15 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 5 opinii
HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki 160 g

HARIBO

Konfekties Lukrecjowe słomki

160 g
48,69 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki WAWEL

5.0
z 222 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 63 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 214 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka 43% z kawałkami pistacji 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka 43% z kawałkami pistacji

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store