Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Koncentraty
Małe <1l
SILAN Aromatheraphy Skoncentrowany płyn do płukania 50 prań
Skoncentrowany płyn do płukania 50 prań Aromatheraphy SILAN 550ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

SILAN Aromatheraphy Skoncentrowany płyn do płukania 50 prań

550 ml
SILAN

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
550 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SILAN
EAN:
9000101579444
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
550 ml
Marka:
SILAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101579444

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Henkel Polska Sp. z o.o. ; ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska ; henkel.polska@henkel.com ; 22 565 60 00

Produkty z kategorii Koncentraty

PERLUX Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Bali 900ml 900 ml

PERLUX

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Bali 900ml

900 ml
14,43 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2030
5.0
z 2 opinii
PERLUX Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Sakura 900g 900 g

PERLUX

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Sakura 900g

900 g
14,43 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml

900 ml
16,32 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 17 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml

900 ml
16,32 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2031
4.9
z 25 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml

900 ml
16,32 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 1 opinii
PERLUX Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Elegance 900ml 900 ml

PERLUX

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Elegance 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.3
z 3 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Figa 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Figa 900ml

900 ml
19,54 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-03-2028
5.0
z 6 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml

900 ml
19,54 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2028
4.9
z 11 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml

900 ml
19,54 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 7 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml

900 ml
19,54 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 2 opinii
FROSCH BABY Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml 900 ml

FROSCH BABY

Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml

900 ml
19,43 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

Produkty marki SILAN

5.0
z 7 opinii

23% taniej

SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
28,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
25,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 7 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
25,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
5.0
z 3 opinii

26% taniej

SILAN Perfumy do prania Blue Jasmine 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Blue Jasmine

540 ml
42,57 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.9
z 23 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml

1.672 l
13,75 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
26,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2028
5.0
z 4 opinii
SILAN Perfumy do prania Cherry Blossom 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Cherry Blossom

540 ml
59,80 zł/l
Cena32,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 3 opinii
SILAN Perfumy do prania Diamond Orchid 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Diamond Orchid

540 ml
59,80 zł/l
Cena32,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 39 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 49 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 14 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 28 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2028
4.9
z 54 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml

1.1 l
20,81 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
5.0
z 30 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml

1.1 l
20,81 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2028
4.9
z 32 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml

1.1 l
20,81 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml

1.672 l
17,34 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store