Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Artykuły biurowe i szkolne
Artykuły szkolne
Artykuły piśmiennicze
Flamastry
BIC Flamastry pudełko 24 szt.
Flamastry pudełko 24 szt. BIC 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BIC Flamastry pudełko 24 szt.

1 szt
BIC

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pisaki BIC Kids Kid Couleur z tuszem na bazie wody bardzo łatwo zmywają się z dłoni i spierają z większości tkanin. Wyposażone są w średniej grubości końcówkę, która nie wciska się do środka. Przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia do codziennych prac plastycznych.


Cechy

Flamastry BIC Kids Kid Couleur z tuszem na bazie wody bardzo łatwo zmywają się z dłoni i spierają z większości tkanin Dzięki 24 różnym, przyciągającym wzrok kolorom można za ich pomocą tworzyć barwne, żywe prace plastyczne Flamastry wyposażone są w średniej grubości końcówkę, która nie wciska się do środka Flamastry te przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia do codziennych prac plastycznych Średniej grubości końcówka ułatwia kolorowanie i zapewnia dobrą precyzję, wspomagając rozwój umiejętności rysowania


BIC Flamastry pudełko 24 szt.


Produkt wycofany

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
BIC
Marka:
BIC
EAN:
3270220093350
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
BIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIC
EAN:
3270220093350

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

al. Niepodległości 69 02-626 Warszaw


Adres producenta

Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa


Adres dystrybutora

BIC Polska Sp. z o.o. Al. Niepodległości 69 02-626 Warszawa


Informacje producenta

Marka

BIC


Marka standaryzowana

MarkaBIC

Opis produktu

Gama produktów BIC Kids obejmuje przybory do kolorowania zaprojektowane specjalnie z myślą o łatwości użycia przez dzieci, wspomaganiu ich rozwoju oraz zapewnianiu im bezpieczeństwa. Flamastry Kid Couleur przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia do codziennych prac obejmujących kolorowanie i rysowanie, a ponadto mają inne fantastyczne cechy. Są one dostępne w 24 żywych kolorach do rysunków o wysokim kontraście, które wręcz wyskakują z kartki. Cechuje je średniej grubości końcówka, która została zaprojektowana tak, aby nie ulegać wepchnięciu do środka podczas użytkowania, i mogą być stosowane zarówno do rysowania złożonych konturów, jak i do intensywnego kolorowania. Nie trzeba się też przejmować, jeżeli dzieci będą rysować po ciele — te pisaki do kolorowania bardzo łatwo zmywają się ze skóry i spierają z większości tkanin. Niezawodne i trwałe pisaki Kid Couleur są produkowane w fabrykach firmy BIC w oparciu o pielęgnowaną od pokoleń wiedzę.


O marce

Pisaki BIC Kids Kid Couleur z tuszem na bazie wody bardzo łatwo zmywają się z dłoni i spierają z większości tkanin. Wyposażone są w średniej grubości końcówkę, która nie wciska się do środka. Przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia do codziennych prac plastycznych.

Produkty z kategorii Flamastry

4.9
z 8 opinii
GIMBOO Flamastry 6szt. mix kolorów 1 szt

GIMBOO

Flamastry 6szt. mix kolorów

1 szt
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2031
4.5
z 2 opinii
KEYROAD Flamastry dwustronne duo 12 szt. mix kolorów 1 szt

KEYROAD

Flamastry dwustronne duo 12 szt. mix kolorów

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Kids Flamastry 10 kolorów i wymazywacze 2 sztuki 1 szt

BIC Kids

Flamastry 10 kolorów i wymazywacze 2 sztuki

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2031
5.0
z 3 opinii
BIC Flamastry pudełko 24 szt. 1 szt

BIC

Flamastry pudełko 24 szt.

1 szt
Cena26,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
BIC Flamastry comfort jumbo 12 kolorów 180 g

BIC

Flamastry comfort jumbo 12 kolorów

180 g
158,28 zł/kg
Cena28,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2030
5.0
z 1 opinii
BIC Markery akrylowe mix B8 128 g

BIC

Markery akrylowe mix B8

128 g
324,14 zł/kg
Cena41,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2031
BIC Markery akrylowe mix B8 128 g

BIC

Markery akrylowe mix B8

128 g
324,14 zł/kg
Cena41,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031

Produkty marki BIC

4.8
z 4 opinii

17% taniej

BIC Flex 3 Maszynka do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 3

Maszynka do golenia 3 szt.

1 szt
Cena promocyjna11,99 zł
14,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 2 opinii
BIC Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Peach & Pineapple 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Peach & Pineapple

1 szt
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2031
5.0
z 3 opinii
BIC Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 2 opinii
BIC Soleil Bella Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Soleil Bella

Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt.

1 szt
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
BIC Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt

BIC

Maszynka do golenia dla mężczyzn

1 szt
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
BIC Flex 5 Maszynka do golenia jednoczęściowa 1 szt

BIC Flex 5

Maszynka do golenia jednoczęściowa

1 szt
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
BIC Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Lawenda i Eukaliptus 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Lawenda i Eukaliptus

1 szt
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Flex 5 Hybrid Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady 1 szt

BIC Flex 5 Hybrid

Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady

1 szt
Cena27,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Flex 5 Hybrid Wkłady do maszynki do golenia 4 szt. 1 szt

BIC Flex 5 Hybrid

Wkłady do maszynki do golenia 4 szt.

1 szt
Cena36,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2031
BIC Soleil CLICK 5 Wkłady do maszynki do golenia - 4 szt. 1 szt

BIC Soleil CLICK 5

Wkłady do maszynki do golenia - 4 szt.

1 szt
Cena36,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2030
BIC Flex 4 Comfort Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 4 Comfort

Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt.

1 szt
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.7
z 3 opinii
BIC Hybrid 3 Maszynka do golenia i 6 wymiennych wkładów 1 szt

BIC Hybrid 3

Maszynka do golenia i 6 wymiennych wkładów

1 szt
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Soleil CLICK 5 Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady 1 szt

BIC Soleil CLICK 5

Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady

1 szt
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030
4.9
z 31 opinii
BIC Długopis niebieski 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis niebieski 8 szt.

1 szt
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
5.0
z 4 opinii
BIC Długopis niebieski Orange Original Fine 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis niebieski Orange Original Fine 8 szt.

1 szt
Cena19,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2031
4.9
z 32 opinii
BIC Długopis czarny 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis czarny 8 szt.

1 szt
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store