Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Likiery
Owocowe
BABUNI Wiśnia
Wiśnia BABUNI 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

BABUNI Wiśnia

BABUNI
500 ml
zawartość alkoholu: 18%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena38,49 zł
76,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Błyszcząca we wszystkich odcieniach rubinu i wyrazista w swoim smaku.
Wytworzona z doskonałego spirytusu oraz maceratów z najwyższej jakości owoców, o wyważonym poziomie słodyczy.


BABUNI Wiśnia


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.08.2031

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
IZABELA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Grażna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
HENKELL FREIXENET
Marka:
BABUNI
EAN:
5901064771408
Cena za kg:
76,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BABUNI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
HENKELL FREIXENET
EAN:
5901064771408

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Wytrącanie się osadu nie stanowi wady.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Mazowiecka 48, 87-100 Toruń


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o. ul. Mazowiecka 48, 87-100 Toruń


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 18


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Rodzaj alkoholu

TypLikier

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 2 opinii
SOPLICA Marakuja i papaja 500 ml

SOPLICA

Marakuja i papaja

500 ml
53,98 zł/l
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka
LILLET Rose 750 ml

LILLET

Rose

750 ml
93,32 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka
SOPLICA Smoczy owoc i melon 500 ml

SOPLICA

Smoczy owoc i melon

500 ml
53,98 zł/l
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.2
z 6 opinii
KRUPNIK Old Liqueur Malinowy Miód 500 ml

KRUPNIK

Old Liqueur Malinowy Miód

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LILLET Blanc 750 ml

LILLET

Blanc

750 ml
93,32 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka
SOPLICA Kaktus i arbuz 500 ml

SOPLICA

Kaktus i arbuz

500 ml
53,98 zł/l
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka
Nowość
DALKOWSKI Duolikier Truskawka-śmietanka 500 ml

DALKOWSKI

Duolikier Truskawka-śmietanka

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
PASSOA Likier 700 ml

PASSOA

Likier

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BABUNI Wiśnia 500 ml

BABUNI

Wiśnia

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
BABUNI Malina 500 ml

BABUNI

Malina

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BABUNI Pigwa 500 ml

BABUNI

Pigwa

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka
BOLS Likier o smaku truskawkowym 500 ml

BOLS

Likier o smaku truskawkowym

500 ml
119,98 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BABUNI

4.8
z 4 opinii
BABUNI Malina 500 ml

BABUNI

Malina

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BABUNI Pigwa 500 ml

BABUNI

Pigwa

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store