Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane ciasta
CRADEL Domowa tarta morelowa
Domowa tarta morelowa CRADEL 300g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 10 opinii

CRADEL Domowa tarta morelowa

300 g
CRADEL

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Słodka, okrągła, kolorowa, pachnąca kruchym ciastem i morelami! Tarta morelowa jest zarazem miękka i krucha, dokładnie tak jak ta przygotowana w domu.


CRADEL Domowa tarta morelowa


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1801.00 kJ
21.4%
Wartość energetyczna (kcal)
429.00 kcal
21.5%
Tłuszcz (g)
17.30 g
24.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.10 g
40.5%
Węglowodany (g)
63.00 g
24.2%
w tym cukry (g)
32.90 g
36.6%
Białko (g)
3.60 g
7.2%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Eugenia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.02.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.05.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
CRADEL
EAN:
8002963035008
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
300 g
Marka:
CRADEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8002963035008

Produkty z kategorii Paczkowane ciasta

4.9
z 214 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.9
z 71 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 98 opinii
DAN CAKE Ciasto czekoladowe 400 g

DAN CAKE

Ciasto czekoladowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.8
z 59 opinii
DAN CAKE Rolada truskawkowa 300 g

DAN CAKE

Rolada truskawkowa

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.9
z 8 opinii
SCHAR Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe 250 g

SCHAR

Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.7
z 14 opinii
CRADEL Domowa tarta cytrynowa 300 g

CRADEL

Domowa tarta cytrynowa

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store