Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane ciasta
SECPOL Sękacz Królewski
Ciasto Sękacz Królewski Tradycyjny- Secpol. Słowiański przysmak wypiekany tradycyjnie.
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 215 opinii

SECPOL Sękacz Królewski

300 g
SECPOL
Polska

Cena16,69 zł
55,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sękacz Królewski firmy SECPOL to ciasto wytwarzane zgodnie z autorską recepturą oraz właściwą dla sękaczy metodą wypiekania - warstwa po warstwie - której efektem jest niepowtarzalny wzór przypominający przekrój pnia drzewa. Jego niezwykła forma jest wynikiem wielogodzinnej, żmudnej i perfekcyjnej obróbki cieplnej dokonywanej przez doświadczonych piekarzy. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza unikalnej recepturze opierającej się na sprawdzonych składnikach. Dzięki temu Sękacz Królewski ma tak swoisty wygląd i doskonały smak, który doda świetności wszelkiego rodzaju uroczystościom, spotkaniom lub małym chwilom tylko dla siebie.

SECPOL Sękacz Królewski 300 g - Sękacz w jednym kawałku w kształcie "półksiężyca" o masie netto 300 g, umieszczony w praktycznej plastikowej tacce, opakowany w ozdobną folię z kolorowym nadrukiem.


SECPOL Sękacz Królewski


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.11.2026
Dostępne warianty
SECPOL Sękacz Królewski w polewie
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1967.00 kJ
23.4%
Wartość energetyczna (kcal)
471.00 kcal
23.6%
Tłuszcz (g)
28.60 g
40.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.20 g
21.0%
Węglowodany (g)
45.20 g
17.4%
w tym cukry (g)
26.80 g
29.8%
Białko (g)
7.70 g
15.4%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
215 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny tradycyjny sekacz
10.01.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, ale jest wiele smaczniejszych alternatyw na rynku
05.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię tego sękacza.
19.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny!!! Ale idzie w biodra😂
28.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
18.02.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry klasyk
04.02.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
12.12.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle przepyszny.
05.11.2024
1
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Średni smak.
10.10.2024
0
1
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajny, zawsze mięciutki i świeży
29.08.2024
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszności
06.08.2024
1
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️dobre ciasto do kawy, polecam
26.04.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam, jest bardzo smaczny i długo pozostaje i długo jest świezy
10.04.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Kolejny raz skuszeni smakiem kupiliśmy. I nie żałujemy.
11.03.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny.
06.02.2024
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
25.01.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry. Nie przesłodzony. odpowiednio wilgotny ale nie suchy. W smaku też wszystko jest ok
29.12.2023
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Sękacz zakupiony we Frisco okazał się przepyszny. Była bitwa o ostatni kawałek.
27.12.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
jest smaczny
22.12.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
20.12.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
SECPOL
Marka:
SECPOL
EAN:
5903109000016
Cena za kg:
55,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
SECPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SECPOL
EAN:
5903109000016

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania



Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie



Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Secpol Sp. z o.o.

ul. Okólna 59

05-270 Marki


Adres producenta

ul. Okólna 59

05-270 Marki


Informacje producenta

Opis produktu

Sękacz Królewski - ciasto najlepsze z najlepszych. Wytwarzany jest zgodnie z oryginalną słowiańską recepturą oraz tradycyjną metodą wypiekania - warstwa po warstwie - której efektem jest niepowtarzalny wzór przypominający przekrój pnia drzewa. Swój wyjątkowy smak oraz długotrwałą świeżość zawdzięcza wielogodzinnej perfekcyjnej obróbce cieplnej, unikalnej recepturze opierającej się na naturalnych składnikach, oraz mistrzowskiemu wykonaniu piekarzy, którzy w każdą kolejną wypiekaną warstwę sękacza wkładają swoje serce. Dzięki temu Sękacz Królewski ma tak oryginalny, piękny wygląd i doskonały świeży smak (dodatkowo wzbogacony polewami i posypkami), który doda świetności wszelkiego rodzaju uroczystościom, spotkaniom lub małym chwilom tylko dla siebie.

To królewskie ciasto na Twój stół!


Cechy

Doceń polskie - Top Produkt


Marka

Secpol


Marka standaryzowana

MarkaSecpol

Produkt

Nazwa funkcjonalnaSękacz królewski


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Przechowywać w temperaturze otoczenia

Produkty z kategorii Paczkowane ciasta

4.9
z 215 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.9
z 71 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 169 opinii
DAN CAKE Babka cytrynowa 250 g

DAN CAKE

Babka cytrynowa

250 g
44,76 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 98 opinii
DAN CAKE Ciasto czekoladowe 400 g

DAN CAKE

Ciasto czekoladowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.8
z 59 opinii
DAN CAKE Rolada truskawkowa 300 g

DAN CAKE

Rolada truskawkowa

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.9
z 8 opinii
SCHAR Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe 250 g

SCHAR

Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.7
z 14 opinii
CRADEL Domowa tarta cytrynowa 300 g

CRADEL

Domowa tarta cytrynowa

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 26 opinii
DAN CAKE Ciasto z nadzieniem truskawkowym 400 g

DAN CAKE

Ciasto z nadzieniem truskawkowym

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026

Produkty marki SECPOL

4.9
z 81 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 70 g

SECPOL

Sękacz Królewski

70 g
67,00 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 71 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 30 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 55 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

55 g
78,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store