Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Margaryny
Do smarowania
SMAKOWITA Omega 3 Margaryna do smarowania
Margaryna do smarowania Omega 3 SMAKOWITA 400g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

SMAKOWITA Omega 3 Margaryna do smarowania

400 g
SMAKOWITA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez konserwantów. Naturalne źródło kwasów Omega 3. Produkt odpowiedni dla wegan.


Cechy

z ziaren rzepaku


SMAKOWITA Omega 3 Margaryna do smarowania


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2035.00 kJ
24.2%
Wartość energetyczna (kcal)
495.00 kcal
24.8%
Tłuszcz (g)
55.00 g
78.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Witamina A (µg)
900.00 g
112.5%
Witamina D (µg)
7.00 g
140.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Można nią smarować.
28.07.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
01.06.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SMAKOWITA
EAN:
5900012015120
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
400 g
Marka:
SMAKOWITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900012015120

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w lodówce w temperaturze od +4 ℃ do +10 ℃.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 10


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica


Adres producenta

Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica


Informacje producenta

Marka

Smakowita


Marka standaryzowana

MarkaSmakowita

Opis produktu

Naturalne źródło omega 3 Bez konserwantów Produkt do smarowania pieczywa. Odpowiedni dla wegan.

Produkty z kategorii Do smarowania

5.0
z 195 opinii
MR Słynne Margaryna 500 g

MR Słynne

Margaryna

500 g
16,38 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 251 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 165 opinii
RAMA Classic Margaryna klasyczna 400 g

RAMA Classic

Margaryna klasyczna

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 123 opinii
FLORA Original Margaryna 400 g

FLORA Original

Margaryna

400 g
23,48 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
4.6
z 62 opinii
FLORA Gold Tłuszcz roślinny do smarowania 400 g

FLORA

Gold Tłuszcz roślinny do smarowania

400 g
26,72 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.8
z 42 opinii
DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis) 500 g

DELMA EXTRA

Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)

500 g
13,18 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 38 opinii
DELMA Do Kanapek Margaryna o smaku wiejskiego masełka 450 g

DELMA Do Kanapek

Margaryna o smaku wiejskiego masełka

450 g
14,64 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 11 opinii
SMAKOWITA Margaryna de Luxe 400 g

SMAKOWITA

Margaryna de Luxe

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

Produkty marki SMAKOWITA

4.9
z 251 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 11 opinii
SMAKOWITA Margaryna de Luxe 400 g

SMAKOWITA

Margaryna de Luxe

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store