Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Kakaowe, kawowe
WAWEL CocoAch! Kakao & wafelki
CocoAch! Kakao & wafelki WAWEL 88g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 9 opinii

WAWEL CocoAch! Kakao & wafelki

88 g
WAWEL
Polska

Cena6,79 zł
77,16 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tabliczka kakaowa z nadzieniem (48%) kakaowym z wafelkami


WAWEL CocoAch! Kakao & wafelki


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2302.00 kJ
27.4%
Wartość energetyczna (kcal)
552.00 kcal
27.6%
Tłuszcz (g)
34.00 g
48.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.00 g
95.0%
Węglowodany (g)
54.00 g
20.8%
w tym cukry (g)
48.00 g
53.3%
Białko (g)
5.70 g
11.4%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
11%
3
0%
2
11%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Słaba jakość ale cena ok
02.02.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Niesmaczna i dodatków jak zwykle całą połamaną w dostawie.
01.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,16 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
88 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102029037
Cena za kg:
77,16 zł/kg
Waga:
88 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102029037

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Władysława Warneńczyka 14, 30-520 Kraków Polska


Adres producenta

Wawel SA ul. Władysława Warneńczyka 14, 30-520 Kraków Polska wawel.com.pl, opinie@wawel.com.pl


Informacje producenta

Marka

Wawel


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Podmarka

Podmarka CocoAch!


O marce

Wiesz, czym są Dobre Składniki w słodyczach Wawel? To surowce pozyskane ze sprawdzonych źródeł, dbałość o krótki skład oraz najwyższa staranność w tworzeniu produktów. Dzięki temu nasze słodycze to jakość i przyjemność na królewskim poziomie. Zweryfikowani dostawcy Bez barwników Bez emulgatora E476 Więcej o programie na dobreskładniki.pl


Dodatkowe informacje

Więcej produktów kupisz na: slodkiwawel.pl

Produkty z kategorii Kakaowe, kawowe

4.9
z 155 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 27 opinii

20% taniej

MERCI Czekolada kawowo-śmietankowa 100 g

MERCI

Czekolada kawowo-śmietankowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.8
z 22 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Kasztanki 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Kasztanki

90 g
66,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 33 opinii
WEDEL Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem

100 g
72,90 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.8
z 20 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 14 opinii
MILKA BUBBLY Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana 97 g

MILKA BUBBLY

Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana

97 g
90,62 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 4 opinii
WEDEL Czekolada mleczna o smaku tiramisu 293 g

WEDEL

Czekolada mleczna o smaku tiramisu

293 g
72,66 zł/kg
Cena21,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 287 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

287 g
71,39 zł/kg
Cena20,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.8
z 4 opinii
KITKAT Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym 99 g

KITKAT

Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym

99 g
94,85 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.6
z 5 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO kawa 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO kawa

218 g
110,05 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
4.8
z 6 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO słodko słona 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO słodko słona

218 g
110,05 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.8
z 5 opinii
VALOR Czekolada z truflami 100 g

VALOR

Czekolada z truflami

100 g
148,90 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.6
z 9 opinii
WAWEL CocoAch! Kakao & wafelki 88 g

WAWEL

CocoAch! Kakao & wafelki

88 g
77,16 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki WAWEL

5.0
z 222 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 214 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 63 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store