Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady mleczne
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO
Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO SOLE 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 26 opinii

SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO

100 g
SOLE
Hiszpania

Cena16,89 zł
168,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze słonym karmelem.

Słodzona stewią i erytrytolem. Odpowiednia dla osób na diecie keto.


SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.11.2027
Dostępne warianty
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2100.00 kJ
25.0%
Wartość energetyczna (kcal)
502.00 kcal
25.1%
Tłuszcz (g)
40.40 g
57.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
25.20 g
126.0%
Węglowodany (g)
28.80 g
11.1%
w tym cukry (g)
15.00 g
16.7%
Białko (g)
11.60 g
23.2%
Błonnik (g)
12.50 g
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
23%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie przepadam za czekoladą ale potrzebuję coś keto do kawy po lunchu. Sprawdza się.
26.08.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super❤️
17.04.2026
0
0
Phillip
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dużo węgli jak na keto.
17.03.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra smaczna, dobre makro
20.11.2025
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.06.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.04.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
168,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SOLE
EAN:
8411066002815
Cena za kg:
168,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SOLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8411066002815

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

masło kakaowe, pełne i odtłuszczone MLEKO w proszku 34%, inulina, substancja słodząca: erytrytol, kakao, emulgator: lecytyna słonecznikowa, naturalny aromat, ekstrakt wanilii, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe 0,02%.


Warunki przechowywania

przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Produkty z kategorii Czekolady mleczne

5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 25 opinii

15% taniej

SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 5 opinii

18% taniej

MERCI Czekolada mleczna 100 g

MERCI

Czekolada mleczna

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 58 opinii
WEDEL Czekolada mocno mleczna 80 g

WEDEL

Czekolada mocno mleczna

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 10 opinii

20% taniej

WEDEL Czekolada mleczna 220 g

WEDEL

Czekolada mleczna

220 g
72,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
5.0
z 11 opinii
VALOR Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
VALOR Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy

100 g
165,90 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 177 opinii
MILKA Czekolada mleczna Alpine Milk 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Alpine Milk

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 46 opinii
MILKA Czekolada mleczna Happy Cows 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Happy Cows

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 26 opinii
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO

100 g
168,90 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 9 opinii
SOLE Czekolada mleczna BIO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna BIO

100 g
185,90 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
4.8
z 19 opinii
MILKA BUBBLY Czekolada mleczna Alpine Milk 90 g

MILKA BUBBLY

Czekolada mleczna Alpine Milk

90 g
88,78 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.7
z 13 opinii
WAWEL Czekolada mleczna bez dodatku cukru 80 g

WAWEL

Czekolada mleczna bez dodatku cukru

80 g
161,13 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 4 opinii
NICK'S Batonik z mlecznej czkolady 25 g

NICK'S

Batonik z mlecznej czkolady

25 g
203,60 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
4.8
z 8 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z orzechami 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z orzechami

170 g
112,88 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna

170 g
101,12 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 2 opinii
MARABOU Czekolada mleczna Daim 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna Daim

170 g
102,88 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 2 opinii
TRAPA Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru

75 g
145,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
145,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
155,92 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
MILKA Czekolada mleczna 250 g

MILKA

Czekolada mleczna

250 g
86,36 zł/kg
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.0
z 1 opinii
MARABOU Czekolada mlecza Oreo 170 g

MARABOU

Czekolada mlecza Oreo

170 g
111,12 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
BENJAMISSIMO Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa 60 g

BENJAMISSIMO

Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa

60 g
333,17 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027

Produkty marki SOLE

4.9
z 25 opinii

15% taniej

SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 9 opinii
SOLE Czekolada mleczna BIO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna BIO

100 g
185,90 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 10 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.9
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO

100 g
203,90 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
4.6
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO

100 g
203,90 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2028
4.8
z 18 opinii

15% taniej

SOLE Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store