Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Karmelowe, kawowe, toffi
500 - 1000 ml
GELATO D'ITALIA Lody kawowe 2 szt.
Lody kawowe 2 szt. GELATO D'ITALIA 360ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 38 opinii

GELATO D'ITALIA Lody kawowe 2 szt.

360 ml
GELATO D'ITALIA
Włochy

Cena14,29 zł
39,69 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lody o smaku kawowym (48%) oraz lody o smaku śmietankowym (40%) z sosem z mlecznej czekolady (11%), ozdobione granulkami kawy

Opakowanie zawiera włoskie lody (2x180ml) w szklanych pucharkach


GELATO D'ITALIA Lody kawowe 2 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Dostępne warianty
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt.
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
877.00 kJ
10.4%
Wartość energetyczna (kcal)
209.00 kcal
10.5%
Tłuszcz (g)
10.00 g
14.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.30 g
41.5%
Węglowodany (g)
27.00 g
10.4%
w tym cukry (g)
25.00 g
27.8%
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
opakowanie i przykrywka przygnieciona i złamana Lody dobre
05.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wytrawne, nie za słodkie, doskonałe do kawy, dlatego będą stałe zamawiane ... No i w szkle lody a nie w plastiku jak zwykle ... Puchary pozostają do wykorzystania w domu to dodatkowa korzyść
05.07.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
24.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne lody, szklanki potem do wykorzystania, są ze szkła
21.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Lody w formie deseru, bardzo smaczne i nie przesłodzone. Opakowanie to szklany puchar, zdecydowanie podnosi wykwintność lodów. Polecam.
05.09.2025
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,69 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
360 ml
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
Marka:
GELATO D'ITALIA
EAN:
8004362001400
Cena za kg:
39,69 zł/l
Pojemność:
360 ml
Marka:
GELATO D'ITALIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
EAN:
8004362001400

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temp. -18˚C lub niższej


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w temp. -18˚C lub niższej

Produkty z kategorii 500 - 1000 ml

4.9
z 54 opinii
GELATO D'ITALIA Lody tiramisu 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody tiramisu 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 38 opinii
GELATO D'ITALIA Lody kawowe 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody kawowe 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 16 opinii
ZIELONA BUDKA Lody smak ciasteczkowy – słony karmel 1 l

ZIELONA BUDKA

Lody smak ciasteczkowy – słony karmel

1 l
22,49 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 28 opinii
ZIELONA BUDKA Lody karmel z solą śmietankowe pistacjowe 1 l

ZIELONA BUDKA

Lody karmel z solą śmietankowe pistacjowe

1 l
25,29 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Produkty marki GELATO D'ITALIA

4.9
z 54 opinii
GELATO D'ITALIA Lody tiramisu 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody tiramisu 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 44 opinii
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody amarena 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 20 opinii
GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody truskawkowe 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store