Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Owocowe mleczne
500 - 1000 ml
GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt.
Lody truskawkowe 2 szt. GELATO D'ITALIA 360ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 20 opinii

GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt.

360 ml
GELATO D'ITALIA
Włochy

Cena14,29 zł
39,69 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lody truskawkowe (48%) oraz lody o smaku śmietankowym (40%) z sosem truskawkowym (12%)

Opakowanie zawiera włoskie lody (2x180ml) w szklanych pucharkach


GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2028
Dostępne warianty
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt.
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
876.00 kJ
10.4%
Wartość energetyczna (kcal)
209.00 kcal
10.5%
Tłuszcz (g)
9.60 g
13.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.00 g
40.0%
Węglowodany (g)
29.00 g
11.2%
w tym cukry (g)
27.00 g
30.0%
Białko (g)
1.10 g
2.2%
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Roberto
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Roberto
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Olena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.02.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0
HUBERT
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.08.2025
0
0
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,69 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
360 ml
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
Marka:
GELATO D'ITALIA
EAN:
8004362001431
Cena za kg:
39,69 zł/l
Pojemność:
360 ml
Marka:
GELATO D'ITALIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
EAN:
8004362001431

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temp. -18˚C lub niższej


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w temp. -18˚C lub niższej

Produkty z kategorii 500 - 1000 ml

4.9
z 89 opinii
GRYCAN Lody Truskawkowe 500 ml

GRYCAN

Lody Truskawkowe

500 ml
38,38 zł/l
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 44 opinii
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody amarena 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 20 opinii
GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody truskawkowe 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 29 opinii
GRYCAN Lody Owoce leśne 1.1 l

GRYCAN

Lody Owoce leśne

1.1 l
21,54 zł/l
Cena23,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 18 opinii
CARTE D'OR Lody Truskawkowe 1 l

CARTE D'OR

Lody Truskawkowe

1 l
32,79 zł/l
Cena32,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.7
z 14 opinii
BIG MILK INTENSE Lody truskawkowe 900 ml

BIG MILK INTENSE

Lody truskawkowe

900 ml
25,21 zł/l
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 17 opinii
CARTE D'OR Lody Jogurtowe z sosem o smaku owoców leśnych 825 ml

CARTE D'OR

Lody Jogurtowe z sosem o smaku owoców leśnych

825 ml
34,29 zł/l
Cena28,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Produkty marki GELATO D'ITALIA

4.9
z 54 opinii
GELATO D'ITALIA Lody tiramisu 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody tiramisu 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 44 opinii
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody amarena 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 38 opinii
GELATO D'ITALIA Lody kawowe 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody kawowe 2 szt.

360 ml
39,69 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store