Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Niegazowana
Poniżej 1l
AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana (szkło)
Woda mineralna niegazowana (szkło) AQUA CARPATICA 750ml
1 z 7
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana (szkło)

750 ml
AQUA CARPATICA
Rumunia
1 szt.6 szt.

Cena9,39 zł
12,52 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

AQUA Carpatica – Naturalna woda mineralna niegazowana, 750ml

AQUA Carpatica to naturalna, niskoskozmineralizowana i niskosodowa woda mineralna, czerpana z nieskazitelnych źródeł w samym sercu Karpat. Dzięki 20-letniej, naturalnej filtracji pod ostatnim dzikim lasem w Europie, nasza woda jest wolna od azotanów i zanieczyszczeń, zachowując swoją pierwotną czystość i delikatny smak.

Wyjątkowa równowaga wapnia i magnezu wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Z bardzo niską zawartością sodu (0,8 mg/l) woda jest idealna dla osób z nadciśnieniem, będących na diecie niskosodowej oraz do przygotowywania posiłków dla niemowląt.

Cechy i zalety:

Naturalna czystość bez chemicznych zanieczyszczeń.

Niskosodowa – tylko 0,8 mg/l sodu - odpowiednia do diety ubogiej w sód.

Niskozmineralizowana – delikatny smak i lekka struktura.

Doskonała do przygotowywania żywności dla niemowląt.

Pochodzenie: Prosto z gór Karpat.

Smak: Czysty i gładki.

Woda w szkle – elegancka i w 100% nadająca się do recyklingu.

Opakowanie:

Zestaw 6 butelek szklanych x 750 ml – idealny na stół i do restauracji.


AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana (szkło)


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.07.2028
Dostępne warianty
AQUA CARPATICA Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Woda mineralna najlepiej smakuje ze szkła.
17.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
11.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Claudia Massucci
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Ula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.06.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Nataly
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,52 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
AQUA CARPATICA
EAN:
5942326400186
Cena za kg:
12,52 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
AQUA CARPATICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5942326400186

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na górze butelki. Przechowywać w czystym, chłodnym, suchym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Nie zamrażać.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Zachodnia 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska


Adres dystrybutora

Frito Lay Poland Sp. z o.o., ul. Zachodnia 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska aquacarpatica.com


Informacje producenta

Marka

Aqua Carpatica


Marka standaryzowana

MarkaAqua Carpatica

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Doskonały smak Odpowiednia dla diety ubogiej w sód Z gór Karpat 20 lat naturalnej filtracji podczas wędrówki pod ostatnim dzikim lasem w Europie, w Karpatach Woda wydobywana z ujęcia Haja, Paltinis, przez: Carpathian Springs SA, 33 Republicii St, Vatra Dornei, RO-725700, Rumunia

Produkty z kategorii Poniżej 1l

4.9
z 79 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 54 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Sports Niegazowany Woda źródlana 700 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Sports

Niegazowany Woda źródlana

700 ml
2,70 zł/l
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,89 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 26 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
2,98 zł/l
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 26 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

ALCALIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,98 zł/l
Frisco poleca
Cena1,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 18 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.8
z 17 opinii
EVIAN naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 750 ml

EVIAN

naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

750 ml
12,65 zł/l
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028
4.9
z 149 opinii
CISOWIANKA Classique Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 700 ml

CISOWIANKA Classique

Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

700 ml
7,56 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2028
5.0
z 14 opinii
CISOWIANKA Classique Naturalna woda mineralna niegazowana 700 ml

CISOWIANKA Classique

Naturalna woda mineralna niegazowana

700 ml
3,84 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 64 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

500 ml
4,18 zł/l
Cena2,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 39 opinii
CISOWIANKA Classique Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 300 ml

CISOWIANKA Classique

Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

300 ml
14,63 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
4.9
z 35 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 330 ml

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

330 ml
10,27 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
5.0
z 21 opinii
CISOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 700 ml

CISOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

700 ml
3,99 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 14 opinii
STAROPOLANKA Woda mineralna niegazowana 500 ml

STAROPOLANKA

Woda mineralna niegazowana

500 ml
5,38 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 39 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 330 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

330 ml
8,45 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 10 opinii
KROPLA BESKIDU Woda mineralna niegazowana (szkło) 330 ml

KROPLA BESKIDU

Woda mineralna niegazowana (szkło)

330 ml
12,09 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.7
z 11 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa 500 ml

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028
4.9
z 16 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana niskosodowa 500 ml

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana niskosodowa

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana (Sportscap PET) 750 ml

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana (Sportscap PET)

750 ml
12,12 zł/l
Cena9,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2028
5.0
z 28 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana (szkło) 750 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna niegazowana (szkło)

750 ml
12,52 zł/l
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
5.0
z 5 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana (Premium PET) 500 ml

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana (Premium PET)

500 ml
12,38 zł/l
Cena6,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 25 opinii
WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa 330 ml

WIELKA PIENIAWA

Wielka Pieniawa

330 ml
10,27 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 7 opinii
FIJI Woda Artezyjska 500 ml

FIJI

Woda Artezyjska

500 ml
17,38 zł/l
Cena8,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 12 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana (szkło) 330 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna niegazowana (szkło)

330 ml
16,64 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZÓW ZDRÓJ

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028

Produkty marki AQUA CARPATICA

4.8
z 8 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 750 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

750 ml
12,52 zł/l
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2028
4.9
z 12 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana (szkło) 330 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna niegazowana (szkło)

330 ml
16,64 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 6 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 330 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

330 ml
16,64 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store