Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do białego
Średnie 19-29 szt
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.
Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. PERSIL 29.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

28% taniej

5.0
z 4 opinii

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
PERSIL
Serbia

Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (28% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Persil Discs Expert Sensitive Skoncentrowany środek w kapsułkach do prania


PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.07.2031
Dostępne warianty
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101830798
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PERSIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101830798

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 35


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

29 x 16,5 g 478,5 g e


Adres dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa Informacja dla użytkowników i personelu medycznego: tel. 22 56 56 000, E-mail: consumerservice.pl@henkel.com / www.henkel.pl Informacje dot. postępowania w razie wypadku: tel. 12 411 99 99


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie dotykać produktu mokrymi rękami


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Skoncentrowany środek do prania tkanin białych w pralkach. Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OKA: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznaczonych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.


Informacje producenta

Marka

Persil


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaPersil

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Persil Discs 4w1 Deep Clean Expert Sensitive został stworzony, aby zapewnić głęboką czystość prania, pozostając jednocześnie delikatnym dla ubrań osób o wrażliwej skórze. Opracowany przy współpracy z dermatologami Persil Expert Sensitive łączy skuteczność naturalnego mydła z ulepszonym poziomem pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry, co czyni go doskonałym detergentem do prania dla niemowląt lub osób cierpiących na alergie.


Dodatkowe informacje

www.keepcapsfromkids.eu

Produkty z kategorii Do białego

5.0
z 4 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2031
5.0
z 3 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2031
4.8
z 4 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin jasnych i białych 24 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin jasnych i białych 24 szt.

1 szt
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
Nowość
BOOSTO Listki piorące do tkanin białych 1 szt

BOOSTO

Listki piorące do tkanin białych

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
4.6
z 11 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin białych 20 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin białych 20 szt.

1 szt
Cena27,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 22 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 22 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028

Produkty marki PERSIL

4.9
z 25 opinii

29% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
64,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2029
5.0
z 7 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.8
z 10 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt.

1 szt
Cena promocyjna69,99 zł
79,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
4.9
z 19 opinii

18% taniej

PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
48,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 1 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
5.0
z 3 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2031
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
4.9
z 23 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g 2.75 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g

2.75 kg
26,36 zł/kg
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 37 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store