Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Piwo bezalkoholowe
Smakowe
Puszka
HARNAŚ ORZEŹWIAJĄCA CYTYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)
ORZEŹWIAJĄCA CYTYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) HARNAŚ 2.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

HARNAŚ ORZEŹWIAJĄCA CYTYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
HARNAŚ
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena13,99 zł
7,00 zł/l
Kaucja: + 2,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 29.11.2026
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
106.00 kJ
1.3%
Wartość energetyczna (kcal)
25.00 kcal
1.3%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.10 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre jest
28.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione piwo 0
10.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak icena
07.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja!!!smak
26.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i niedrogie
17.01.2026
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
kiedyś była FANTA LEMON… to „piwo” ma identyczny super smak
08.12.2025
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.09.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,00 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
HARNAŚ
EAN:
5900014016972
Cena za kg:
7,00 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
HARNAŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900014016972

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Mętność jest naturalną cechą produktu. Naturalne składniki mogą osadzać się na dnie puszki. Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa


Pozostałe informacje

4 x 500 ml Nie zgniataj puszki Zwróć bez paragonu Odbierz kaucję Zwróć i odbierz kaucję za puszkę


Adres producenta

Carlsberg Polska Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa www.piwoharnas.pl Infolinia 801 888 333 Koszt połączenia wg taryfy operatora


Informacje producenta

Marka

Harnaś


Marka standaryzowana

MarkaHarnaś

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Dodatkowe informacje

Ciesz się piwem odpowiedzialnie Harnaś wspiera strażaków OSP. Szczegóły znajdziesz na: www.piwoharnas.pl/wspieramy-osp/

Produkty z kategorii Smakowe

5.0
z 5 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe pomarańcza grejpfrut (puszka) 2 l

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe pomarańcza grejpfrut (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe o smaku truskawkowym (puszka) 2 l

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe o smaku truskawkowym (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,35 zł/l
Frisco poleca
Cena20,69 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
KASZTELAN Piwo bezalkoholowe miodowe 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN

Piwo bezalkoholowe miodowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,60 zł/l
Frisco poleca
Cena19,19 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
HARNAŚ ORZEŹWIAJĄCA CYTYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

HARNAŚ

ORZEŹWIAJĄCA CYTYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
7,00 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Free Limonka i Mięta Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Free Limonka i Mięta Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,79 zł/l
Cena21,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,24 zł/l
Cena20,49 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WARKA Radler GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
OKOCIM LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,79 zł/l
Cena21,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LECH Free Hydrate MANGO i CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Hydrate MANGO i CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
WARKA Radler OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,29 zł/l
Cena18,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WARKA Radler CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
OKOCIM Bia�łe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Białe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,79 zł/l
Cena23,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LECH Free Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LECH Free Apple Lemongrass Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Apple Lemongrass Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,60 zł/l
Cena21,19 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
LECH Free Limonka i Pomelo Piwo bezalkoholowe 4x500 ml (puszka) 2 l

LECH

Free Limonka i Pomelo Piwo bezalkoholowe 4x500 ml (puszka)

2 l
10,39 zł/l
Cena20,79 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LECH Free Elderflower Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Elderflower Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,29 zł/l
Cena20,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
WARKA Radler Jabłko z gruszką 4x500 ml (puszka) 2 l

WARKA

Radler Jabłko z gruszką 4x500 ml (puszka)

2 l
11,29 zł/l
Cena22,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka

Produkty marki HARNAŚ

4.9
z 16 opinii
HARNAŚ Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HARNAŚ

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,79 zł/l
Cena19,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
Nowość
HARNAŚ Piwo wiśnia (puszka) 500 ml

HARNAŚ

Piwo wiśnia (puszka)

500 ml
14,18 zł/l
Cena7,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Nowość
HARNAŚ Piwo cytryna 500 ml

HARNAŚ

Piwo cytryna

500 ml
14,18 zł/l
Cena7,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HARNAŚ Piwo jasne w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

HARNAŚ

Piwo jasne w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,98 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store