Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Owocowe
MAGNESIA RED Napój gazowany malina
Napój gazowany malina RED MAGNESIA 1.50l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 17 opinii

MAGNESIA RED Napój gazowany malina

1.5 l
MAGNESIA
1 szt.6 szt.

Cena5,29 zł
3,53 zł/l
Kaucja: + 0,50 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Magnesia Red:
Łączy w sobie moc naturalnego magnezu z sokiem z czerwonych owoców (maliny, truskawki, żurawiny, czerwonego grejpfruta).
Jest
idealna dla każdego, kto potrafi docenić doskonały smak i nowoczesny
kolor wyjątkowego napoju. Czerwień butelki nie tylko chroni magnez przed
szkodzącymi mu promieniami słonecznymi, ale także przyciąga uwagę na
półce.

Zalety produktu:
- Intensywny smak
- Niska zawartość kalorii
- Lekko gazowana
- Zawiera naturalny magnez i sok owocowy
- Wyrazisty design

Nowa
wersja Magnesii Red, wprowadzana sukcesywnie do obrotu to dobrze znana
Magnesia lekko gazowana z dodatkiem soku z czerwonych owoców, ale w
nowej recepturze z dodatkiem witamin B3, B6, B12. Do dotychczasowych
kultowych smaków: malina, truskawka, grapefruit dochodzi żurawina
(zastępując czerwoną porzeczkę).

Dlaczego żurawina?
- żurawina jest znana z dobroczynnego dla organizmu działania i jest postrzegana jako Superfood
- idealnie dopełnia linię premium na bazie czerwonych owoców jaką jest Magnesia Red
- znakomicie smakuje

Cała linia produktowa Magnesia Red jest nadal:
- sokiem owocowym
- z wysoką zawartością naturalnego magnezu
- bez sztucznych słodzików i konserwantów
- niska zawartość kalorii


Cechy

z witaminami z grupy B

zawiera naturalny magnez


MAGNESIA RED Napój gazowany malina


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.05.2027
Dostępne warianty
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
73.00 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
17.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.00 g
1.5%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina B6 (mg)
0.21 mg
15.0%
Witamina B12 (µg)
0.38 g
15.2%
Niacyna (B3) (mg)
2.40 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
18%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasuje mi ten smak i to, że nie jest za mocno gazowana.
15.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Valeryia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.05.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,53 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
MAGNESIA
Marka:
MAGNESIA
EAN:
8595723200384
Cena za kg:
3,53 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
MAGNESIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAGNESIA
EAN:
8595723200384

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz data na szyjce butelki. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed gorącem, mrozem oraz bezpośrednim nasłonecznieniem. Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu i spożyć w ciągu 3 dni. Ewentualny osad ma charakter naturalny i nie wpływa na jakość produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Horova 3, 360 01 Karlowe Wary, Republika Czeska


Pozostałe informacje

Nie zgniatać butelki


Adres producenta

Mattoni 1873 a.s., Horova 3, 360 01 Karlowe Wary, Republika Czeska e-mail: info@magnesia.pl www.magnesia.pl Zakład produkcyjny: Mnichov 151, 354 83 Mnichov, Republika Czeska


Informacje producenta

Marka

Magnesia


Marka standaryzowana

MarkaMagnesia

Podmarka

Podmarka Red


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Lokalizacja: Mnichov k. Mariańskich Łaźni, Republika Czeska. Nazwa źródła: Magnesia Z witaminami B₃, B₆, B₁₂ Bez konserwantów Z magnezem pochodzącym z wody mineralnej Magnesia i sokiem z malin

Produkty z kategorii Owocowe

4.8
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA Nap�ój gazowany o smaku owoców tropikalnych z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój gazowany o smaku owoców tropikalnych z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
6,06 zł/l
Cena9,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 34 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
5,99 zł/l
Cena8,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku cukierków cytrusowych 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku cukierków cytrusowych

330 ml
13,00 zł/l
Cena4,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
4.9
z 7 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka

330 ml
15,73 zł/l
Cena5,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
5.0
z 5 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona

330 ml
15,73 zł/l
Cena5,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.7
z 6 opinii
KINLEY Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym 1 l

KINLEY

Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym

1 l
8,59 zł/l
Cena8,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.8
z 13 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-arbuz bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-arbuz bez cukru

330 ml
8,76 zł/l
Cena2,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru

330 ml
8,76 zł/l
Cena2,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 17 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany malina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany malina

1.5 l
3,53 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,53 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.5
z 2 opinii
LIPTON ICE TEA Napój gazowany o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój gazowany o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
6,06 zł/l
Cena9,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 11 opinii
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO

3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
3,19 zł/l
Cena5,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 4 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku jabłkowo-wiśniowym 330 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku jabłkowo-wiśniowym

330 ml
14,82 zł/l
Cena4,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 24 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
3,13 zł/l
Cena4,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
5.0
z 9 opinii
ZBYSZKO Napój gazowany o smaku kiwi 1.75 l

ZBYSZKO

Napój gazowany o smaku kiwi

1.75 l
3,19 zł/l
Cena5,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,34 zł/l
Cena7,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
NESTEA Napój gazowany o smaku maliny 330 ml

NESTEA

Napój gazowany o smaku maliny

330 ml
11,79 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku wiśniowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku wiśniowym

850 ml
9,87 zł/l
Cena8,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.7
z 10 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
9,75 zł/l
Cena8,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027

Produkty marki MAGNESIA

5.0
z 95 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,39 zł/l
Cena21,54 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 41 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna lekko gazowana 1.5 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana

1.5 l
2,39 zł/l
Cena3,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 15 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna gazowana 1.5 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna gazowana

1.5 l
2,39 zł/l
Cena3,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,53 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 24 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
3,13 zł/l
Cena4,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
4.4
z 7 opinii
MAGNESIA GO! Naturalna woda mineralna odgazowana średniozmineralizowana 750 ml

MAGNESIA GO!

Naturalna woda mineralna odgazowana średniozmineralizowana

750 ml
4,12 zł/l
Cena3,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store