Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Owocowe
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka
Napój gazowany Kolagen o smaku mięta cytryna limonka Vitamin Boost OSHEE 250ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 7 opinii

OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
OSHEE
Polska
1 szt.24 szt.

Cena4,09 zł
16,36 zł/l
Kaucja: + 0,50 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Napój gazowany o smaku mięta-limonka-cytryna z dodatkiem wapnia i witamin (witamina D, witamina K, witamina C). Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.


Cechy

kolagen

100 %* witamina D

100 %* witamina K

500 mg** kolagen

bez dodatku cukrów

*% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej


OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.08.2027
Dostępne warianty
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
51.00 kJ
0.6%
Wartość energetyczna (kcal)
12.00 kcal
0.6%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
0.20 g
0.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
32.00 mg
40.0%
Witamina D (µg)
2.00 g
40.0%
Witamina K (µg)
30.00 g
40.0%
Wapń (mg)
169.00 mg
21.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
57%
4
43%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.04.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.03.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,36 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
OSHEE
Marka:
OSHEE
EAN:
5901783951884
Cena za kg:
16,36 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
OSHEE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSHEE
EAN:
5901783951884

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej smakuje schłodzony.


Przechowywanie

Tworzenie się osadów jest zjawiskiem naturalnym. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcyjnej podane na spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, nie zamrażać. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Al. 3 Maja 9, 30-062 Kraków, Polska


Adres producenta

OSHEE Polska S.A. Al. 3 Maja 9, 30-062 Kraków, Polska


Informacje producenta

Marka

Oshee


Marka standaryzowana

MarkaOshee

Podmarka

Podmarka Vitamin Boost


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


O marce

Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.


Dodatkowe informacje

Kupuj online: www.osheeshop.eu

Produkty z kategorii Owocowe

4.8
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA Napój gazowany o smaku owoców tropikalnych z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój gazowany o smaku owoców tropikalnych z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
6,06 zł/l
Cena9,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 6 opinii
KINLEY Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym 1 l

KINLEY

Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym

1 l
8,59 zł/l
Cena8,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 35 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
5,99 zł/l
Cena8,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.5
z 2 opinii
LIPTON ICE TEA Napój gazowany o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój gazowany o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
6,06 zł/l
Cena9,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku cukierków cytrusowych 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku cukierków cytrusowych

330 ml
13,00 zł/l
Cena4,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
4.9
z 7 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka

330 ml
15,73 zł/l
Cena5,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 5 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona

330 ml
15,73 zł/l
Cena5,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 13 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-arbuz bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-arbuz bez cukru

330 ml
8,76 zł/l
Cena2,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru

330 ml
8,76 zł/l
Cena2,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 4 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku jabłkowo-wiśniowym 330 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku jabłkowo-wiśniowym

330 ml
14,82 zł/l
Cena4,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.8
z 18 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany malina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany malina

1.5 l
3,53 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,53 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 11 opinii
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO

3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
3,19 zł/l
Cena5,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.7
z 10 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
9,75 zł/l
Cena8,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,34 zł/l
Cena7,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
ZBYSZKO Napój gazowany o smaku kiwi 1.75 l

ZBYSZKO

Napój gazowany o smaku kiwi

1.75 l
3,19 zł/l
Cena5,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
NESTEA Napój gazowany o smaku maliny 330 ml

NESTEA

Napój gazowany o smaku maliny

330 ml
11,79 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku wiśniowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku wiśniowym

850 ml
9,87 zł/l
Cena8,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 25 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
3,13 zł/l
Cena4,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027

Produkty marki OSHEE

4.9
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym 48 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym

48 g
114,38 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
5.0
z 8 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym 47 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym

47 g
116,81 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
191,62 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
4.2
z 6 opinii
OSHEE Vitamin Boost ZERO Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO 250 ml

OSHEE Vitamin Boost ZERO

Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO

250 ml
16,36 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 14 opinii
OSHEE Vitamin Water Magnez +B6 Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 1.1 l

OSHEE Vitamin Water Magnez +B6

Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

1.1 l
5,54 zł/l
Cena6,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku truskawkowym ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Lemonade

Napój niegazowany o smaku truskawkowym ZERO

555 ml
8,45 zł/l
Cena4,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku maliny i grejpfruta ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Lemonade

Napój niegazowany o smaku maliny i grejpfruta ZERO

555 ml
8,45 zł/l
Cena4,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku mango-ananas-cytryny 555 ml

OSHEE Vitamin Lemonade

Napój niegazowany o smaku mango-ananas-cytryny

555 ml
8,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku jagody i czarnej porzeczki 555 ml

OSHEE Vitamin Lemonade

Napój niegazowany o smaku jagody i czarnej porzeczki

555 ml
8,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 2 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku truskawki i trawy cytrynowej 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku truskawki i trawy cytrynowej

750 ml
5,99 zł/l
Cena4,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
OSHEE Napój izotoniczny o smaku gruszki 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku gruszki

750 ml
5,99 zł/l
Cena4,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store