Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Inne ryże
SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy
Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy SUN HEE 120g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy

120 g
SUN HEE
Korea Południowa

Frisco poleca
Cena9,99 zł
83,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Koreański street food na wyciągnięcie ręki Topokki Sweet & Spicy to klasyczne koreańskie kluski ryżowe w gęstym, słodko-pikantnym sosie. Produkt instant - gotowy w zaledwie 3 minuty – wystarczy podgrzać w mikrofalówce, zamieszać i gotowe! Idealne jako szybki lunch, azjatycka przekąska lub rozgrzewająca kolacja w domowym stylu.Receptura oparta na ryżu (aż 83%) sprawia, że danie jest sycące i zgodne z tradycją kuchni koreańskiej. W składzie znajdziesz m.in. paprykę, czosnek, cebulę, koncentrat anchois i sos sojowy – czyli wszystko to, co odpowiada za autentyczny słodko-pikantny smak, który podbił ulice Seulu i zyskał fanów na całym świecie.


SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.12.2026
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1154.00 kJ
13.7%
Wartość energetyczna (kcal)
273.00 kcal
13.7%
Tłuszcz (g)
2.80 g
4.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.70 g
8.5%
Węglowodany (g)
56.00 g
21.5%
w tym cukry (g)
8.10 g
9.0%
Białko (g)
4.80 g
9.6%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam nowe smaki
19.02.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.07.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
SUN HEE
EAN:
5020580565589
Cena za kg:
83,25 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
SUN HEE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5020580565589

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

Umieść kluski i zawartość saszetki z przyprawami w kubku. Dodaj około 40 ml wody (do linii wewnątrz kubka). Umieść pokrywkę na kubku, ale nie zamykaj go szczelnie i podgrzej w kuchence mikrofalowej przez 3 minuty.


Przygotowanie i stosowanie

Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed słońcem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Pieńków 147 A, 05-152 Czosnów, Polska


Adres producenta

Wyprodukowano dla: Surya Foods, Europa Way, Jarwich, CO12 4PT, UK


Adres dystrybutora

De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K.A. Pieńków 147 A, 05-152 Czosnów, Polska


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA: W opakowaniu znajduje się torebka ze środkiem pochłaniającym tlen. Zawartość torebki nie nadaje się do spożycia. Chronić przed dziećmi.


Informacje producenta

Marka

Sun Hee


Marka standaryzowana

MarkaSun Hee

Produkty z kategorii Inne ryże

4.8
z 4 opinii
SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy 120 g

SUN HEE

Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy

120 g
83,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 9 opinii
O'FOOD Kluski ryżowe koreańskie 500 g

O'FOOD

Kluski ryżowe koreańskie

500 g
31,38 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 21 opinii
BIO PLANET Ryż czerwony pełnoziarnisty BIO 400 g

BIO PLANET

Ryż czerwony pełnoziarnisty BIO

400 g
34,73 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2028
4.5
z 8 opinii
BRITTA Ryż VENUS 300 g

BRITTA

Ryż VENUS

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Produkty marki SUN HEE

4.5
z 15 opinii
SUN HEE Makaron udon o smaku sezamowego teriyaki 240 g

SUN HEE

Makaron udon o smaku sezamowego teriyaki

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.8
z 16 opinii
SUN HEE Makaron udon z pikantnym sosem kung pao 240 g

SUN HEE

Makaron udon z pikantnym sosem kung pao

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
SUN HEE Sos koreański Itaewon ostry 300 g

SUN HEE

Sos koreański Itaewon ostry

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
5.0
z 1 opinii
SUN HEE Sos koreański Namsan barbecue 300 g

SUN HEE

Sos koreański Namsan barbecue

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store