Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Drinki, koktajle
Drinki, koktajle alkoholowe
GREENALL'S Gin & Tonic (puszka bezzwrotna)
Gin & Tonic (puszka bezzwrotna) GREENALL'S 250ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

GREENALL'S Gin & Tonic (puszka bezzwrotna)

GREENALL'S
250 ml
zawartość alkoholu: 5%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena9,29 zł
37,16 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Zamienniki

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
37,16 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
GREENALL'S
EAN:
5010296014822
Cena za kg:
37,16 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
GREENALL'S
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5010296014822

Produkty z kategorii Drinki, koktajle alkoholowe

5.0
z 4 opinii
JACK DANIELS Tennessee Whiskey&Coca-Cola Zero (puszka) 330 ml

JACK DANIELS

Tennessee Whiskey&Coca-Cola Zero (puszka)

330 ml
33,30 zł/l
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
JACK DANIELS Tennessee Whiskey&Coca-Cola (puszka) 330 ml

JACK DANIELS

Tennessee Whiskey&Coca-Cola (puszka)

330 ml
33,30 zł/l
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
JACK DANIELS Tennessee Whiskey&Coca-Cola Cherry (puszka) 330 ml

JACK DANIELS

Tennessee Whiskey&Coca-Cola Cherry (puszka)

330 ml
33,30 zł/l
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
IMPRESS Mojito Drink 250 ml

IMPRESS

Mojito Drink

250 ml
19,96 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
IMPRESS Kamikaze Drink 250 ml

IMPRESS

Kamikaze Drink

250 ml
19,96 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
IMPRESS Cranberry Drink 250 ml

IMPRESS

Cranberry Drink

250 ml
19,96 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BACARDI RUM & COCA-COLA Napój alkoholowy (puszka) 250 ml

BACARDI RUM & COCA-COLA

Napój alkoholowy (puszka)

250 ml
43,96 zł/l
Cena10,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HIGHLANDER Scotch Whisky o smaku cola (puszka) 330 ml

HIGHLANDER

Scotch Whisky o smaku cola (puszka)

330 ml
22,09 zł/l
Cena7,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FREIXENET Mia Sangria 750 ml

FREIXENET

Mia Sangria

750 ml
42,52 zł/l
Cena31,89 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CAPTAIN MORGAN Drink Captain Morgan & Cola 250 ml

CAPTAIN MORGAN

Drink Captain Morgan & Cola

250 ml
41,96 zł/l
Cena10,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
CASA PECUNIA Spritz 750 ml

CASA PECUNIA

Spritz

750 ml
37,99 zł/l
Cena28,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LUBELSKA Chill Lychee Pop 500 ml

LUBELSKA

Chill Lychee Pop

500 ml
53,98 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
LUBELSKA Chill Ice Tea Peach 500 ml

LUBELSKA

Chill Ice Tea Peach

500 ml
53,98 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Chandon Garden Spritz 750 ml

Chandon

Garden Spritz

750 ml
101,99 zł/l
friscontowa cena
Cena76,49 zł
Do koszyka

Produkty marki GREENALL'S

5.0
z 2 opinii
GREENALL'S Gin London Dry 700 ml

GREENALL'S

Gin London Dry

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store