Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody wielopaki
Na patyku
PIRULO Lody mango na patyku 4 szt.
Lody mango na patyku 4 szt. PIRULO 280ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

PIRULO Lody mango na patyku 4 szt.

280 ml
PIRULO
Serbia

Cena16,49 zł
58,89 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lody wodne mango i lody wodne marakuja


PIRULO Lody mango na patyku 4 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
364.00 kJ
4.3%
Wartość energetyczna (kcal)
86.00 kcal
4.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
20.00 g
7.7%
w tym cukry (g)
17.00 g
18.9%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️smaczne
04.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.06.2026
0
0
halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
58,89 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
280 ml
Dostawca:
FRONERI POLSKA
Marka:
PIRULO
EAN:
8606018619788
Cena za kg:
58,89 zł/l
Pojemność:
280 ml
Marka:
PIRULO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRONERI POLSKA
EAN:
8606018619788

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz bok kartonika. Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Chronić przed rozmrożeniem.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, Polska


Pozostałe informacje

260 g e / 280 ml e (4 x 1 lód)


Adres producenta

FRONERI ADRIATIC d.o.o, Banovačka 47, Stari Banovci, 22300 Stara Pazova, Serbia


Adres importera

Froneri Polska Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, Polska www.froneri.pl


Informacje producenta

Marka

PIRULO


Marka producenta

MarkaNestlé

Marka standaryzowana

MarkaPirulo

Opis produktu

Z sokiem owocowym** i puree owocowym **z zagęszczonego soku Odpowiedni dla wegan.


O marce

Nasze produkty Pirulo oferują przyjemne orzeźwienie w pysznych smakach i w odpowiedniej porcji, dla wszystkich grup wiekowych! Receptury są zgodne z celami żywieniowymi firmy, zawierają soki owocowe z zagęszczonych soków i naturalne aromaty.

Produkty z kategorii Na patyku

4.9
z 43 opinii
KAKTUS POP Lody o smaku maliny i jagody 9szt. 405 ml

KAKTUS

POP Lody o smaku maliny i jagody 9szt.

405 ml
55,78 zł/l
Cena22,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 114 opinii
KAKTUS Lody o smaku cytryny i truskawki 9szt. 405 ml

KAKTUS

Lody o smaku cytryny i truskawki 9szt.

405 ml
47,63 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.7
z 26 opinii
OREO Lody mini 6szt. 300 ml

OREO

Lody mini 6szt.

300 ml
66,63 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 73 opinii
MAGNUM Mini White Mix Lody waniliowe w białej czekoladzie 6 szt. 330 ml

MAGNUM

Mini White Mix Lody waniliowe w białej czekoladzie 6 szt.

330 ml
87,85 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 19 opinii
PIRULO Lody na patyku Watermelon 4 szt. 292 ml

PIRULO

Lody na patyku Watermelon 4 szt.

292 ml
63,66 zł/l
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 53 opinii
NESQUIK Lody o smaku kakaowo-waniliowym 9szt. 387 ml

NESQUIK

Lody o smaku kakaowo-waniliowym 9szt.

387 ml
54,50 zł/l
Cena21,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 23 opinii
MAGNUM Mini Double Caramel Chocolate Lody 6 szt. 360 ml

MAGNUM

Mini Double Caramel Chocolate Lody 6 szt.

360 ml
74,97 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
TWISTER Lody mini mallow (8x50ml) 400 ml

TWISTER

Lody mini mallow (8x50ml)

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 18 opinii
KAKTUS Big Patec jungle lody o smaku papai i kiwi 6 szt. 450 ml

KAKTUS

Big Patec jungle lody o smaku papai i kiwi 6 szt.

450 ml
51,76 zł/l
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 20 opinii
PIRULO Lody mango na patyku 4 szt. 280 ml

PIRULO

Lody mango na patyku 4 szt.

280 ml
58,89 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
HARIBO Lody Haribo push up na patyku (4x85ml) 340 ml

HARIBO

Lody Haribo push up na patyku (4x85ml)

340 ml
63,50 zł/l
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 3 opinii
TWISTER Lody Mini Pineapple (10x50g) 500 ml

TWISTER

Lody Mini Pineapple (10x50g)

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 5 opinii
SOTI NATURAL Red Like Me Mochi o smaku sernika z maliną i ciasteczkami 222 ml

SOTI NATURAL Red Like Me

Mochi o smaku sernika z maliną i ciasteczkami

222 ml
109,86 zł/l
Cena24,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Produkty marki PIRULO

4.9
z 19 opinii
PIRULO Lody na patyku Watermelon 4 szt. 292 ml

PIRULO

Lody na patyku Watermelon 4 szt.

292 ml
63,66 zł/l
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store