Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Wody kokosowe
RED COCO Woda kokosowa BIO
Woda kokosowa BIO RED COCO 1.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

RED COCO Woda kokosowa BIO

1 l
RED COCO
Wietnam

Cena15,69 zł
15,69 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ekologiczna woda kokosowa jest doskonałym źródłem potasu i innych minerałów. To najlepszy naturalny sposób na nawodnienie organizmu w trakcie lub po treningu, a także po ciężkim dniu w pracy.


RED COCO Woda kokosowa BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.06.2027
Tagi
bio
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
70.00 kJ
0.8%
Wartość energetyczna (kcal)
17.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.10 g
1.6%
w tym cukry (g)
3.80 g
4.2%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
15,69 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
RED COCO
EAN:
8588009301929
Cena za kg:
15,69 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
RED COCO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8588009301929

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Produkty z kategorii Wody kokosowe

4.9
z 25 opinii
DR.MARTINS COCO Woda kokosowa naturalna BIO 1 l

DR.MARTINS COCO

Woda kokosowa naturalna BIO

1 l
19,99 zł/l
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
20,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
4.6
z 5 opinii
QF Woda kokosowa z liczi 320 ml

QF

Woda kokosowa z liczi

320 ml
20,59 zł/l
Cena6,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
4.9
z 10 opinii
QF Woda kokosowa z guaraną i witaminą C 320 ml

QF

Woda kokosowa z guaraną i witaminą C

320 ml
18,41 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
GOYA Woda kokosowa 330 ml

GOYA

Woda kokosowa

330 ml
19,06 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 11 opinii
TYMBARK Woda kokosowa jabłko-truskawka-ananas 500 ml

TYMBARK

Woda kokosowa jabłko-truskawka-ananas

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 7 opinii
TYMBARK Woda kokosowa jabłko-pomarańcza-marakuja 500 ml

TYMBARK

Woda kokosowa jabłko-pomarańcza-marakuja

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
RED COCO Woda kokosowa BIO 1 l

RED COCO

Woda kokosowa BIO

1 l
15,69 zł/l
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store