Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Chłodzące
NIVEA Żel pod prysznic Solar Sparks
Żel pod prysznic Solar Sparks NIVEA 0.260szt
1 z 5
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

NIVEA Żel pod prysznic Solar Sparks

1 szt
NIVEA
Niemcy

Cena14,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Podaruj sobie wyjątkowe doznania z Odświeżającym żelem pod prysznic NIVEA Solar Sparks i zanurz się w zapachu egzotycznych owoców. pH neutralne dla skóry. Odświeżający żel pod prysznic Solar Sparks - wypróbuj teraz! Niech codzienny prysznic stanie się dla Ciebie chwilą pełną pielęgnacji i odświeżenia. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Limitowana linia artystyczna. Natychmiastowe uczucie gładkiej i odświeżonej skóry. Żel pod prysznic o zapachu owoców egzotycznych, wzbogacony witaminami C i E chroni Twoją skórę przed wysuszeniem. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA. Ostrzeżenie: Unikaj kontaktu z oczami. NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU Zapach owoców egzotycznych Odświeżona skóra pH neutralne dla skóry Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Uczucie gładkiej skóry


Cechy

Zapach owoców egzotycznych Odświeżona skóra pH neutralne dla skóry Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Uczucie gładkiej skóry


NIVEA Żel pod prysznic Solar Sparks


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2029
Dostępne warianty
NIVEA Żel pod prysznic Starlight Garden
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
5900017105918
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017105918

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dokładnie zwilż skórę Nałóż żel pod prysznic na całe ciało Wmasuj żel pod prysznic w skórę Dokładnie spłucz pozostałości przed wytarciem się do sucha


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 98658


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o. ul. Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań, Polska www.nivea.pl infolinia konsumencka: 801 888 888


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikaj kontaktu z oczami.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Podaruj sobie wyjątkowe doznania z Odświeżającym żelem pod prysznic NIVEA Solar Sparks i zanurz się w zapachu egzotycznych owoców. pH neutralne dla skóry. Odświeżający żel pod prysznic Solar Sparks - wypróbuj teraz! Niech codzienny prysznic stanie się dla Ciebie chwilą pełną pielęgnacji i odświeżenia. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Limitowana linia artystyczna. Natychmiastowe uczucie gładkiej i odświeżonej skóry. Żel pod prysznic o zapachu owoców egzotycznych, wzbogacony witaminami C i E chroni Twoją skórę przed wysuszeniem. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA.

Produkty z kategorii Damskie

Nowość
NIVEA Żel pod prysznic Starlight Garden 1 szt

NIVEA

Żel pod prysznic Starlight Garden

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
Nowość
NIVEA Żel pod prysznic Solar Sparks 1 szt

NIVEA

Żel pod prysznic Solar Sparks

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

Produkty marki NIVEA

5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 2 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Deep Żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN Deep

Żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027

43% taniej

NIVEA MEN Żel do golenia Fresh Kick 200 ml

NIVEA MEN

Żel do golenia Fresh Kick

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2031
5.0
z 8 opinii

25% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2031
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2029
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store