Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Lizaki
ROSHEN Lizaki halloween
Lizaki halloween ROSHEN 920g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

ROSHEN Lizaki halloween

920 g
ROSHEN
Ukraina

Cena19,99 zł
21,73 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lollipops Gum Cola to tradycyjny lizak, ale z zaskakującym wnętrzem w postaci gumy do żucia. To zabawna forma słodkiej przekąski, która zapewnia przyjemność zarówno podczas lizania, jak i późniejszego żucia gumy. Lollipops mają dodatkowo efektowne, halloweenowe opakowanie, które przyciąga uwagę i dodaje słodkościom wyjątkowego klimatu.


ROSHEN Lizaki halloween


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.08.2028
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1625.00 kJ
19.3%
Wartość energetyczna (kcal)
382.00 kcal
19.1%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
94.80 g
36.5%
w tym cukry (g)
63.20 g
70.2%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
21,73 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
920 g
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
Marka:
ROSHEN
EAN:
4823077630637
Cena za kg:
21,73 zł/kg
Waga:
920 g
Marka:
ROSHEN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
EAN:
4823077630637

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

syrop glukozowy, cukier, baza gumowa 1,8%, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), aromaty ("Cola", "Guma balonowa"), barwniki (karmel IV - karmel amoniakalno-siarczynowy, anotcyjany, ekstrakt z papryki), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), emulgator (lecytyny sojowe)

Produkty z kategorii Lizaki

5.0
z 49 opinii
NIMM2 Lizaki z sokiem owocowym 80 g

NIMM2

Lizaki z sokiem owocowym

80 g
111,13 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.5
z 6 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe bez cukru 10 szt. 110 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe bez cukru 10 szt.

110 g
138,09 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak odpornościowy o smaku malinowym - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak odpornościowy o smaku malinowym - suplement diety

6 g
465,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 4 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku malinowym z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku malinowym z witaminą C i D - suplement diety

6 g
481,67 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 4 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku truskawkowym z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku truskawkowym z witaminą C i D - suplement diety

6 g
481,67 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku mango z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku mango z witaminą C i D - suplement diety

6 g
465,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak musujący o smaku wiśni z witaminami - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak musujący o smaku wiśni z witaminami - suplement diety

6 g
448,33 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku malinowym na gardło - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku malinowym na gardło - suplement diety

6 g
448,33 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 9 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, coli i truskawkowo-śmietankowym 10 szt. 120 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, coli i truskawkowo-śmietankowym 10 szt.

120 g
77,42 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 9 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki truskawkowe 10 szt. 120 g

CHUPA CHUPS

Lizaki truskawkowe 10 szt.

120 g
77,42 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.0
z 1 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizaki wspomagające odporność mix smaków - suplement diety 7szt 42 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizaki wspomagające odporność mix smaków - suplement diety 7szt

42 g
409,29 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, pomarańczowym i coli z wit C. 18 szt. 108 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, pomarańczowym i coli z wit C. 18 szt.

108 g
87,87 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 5 opinii
RING POP Lizak w kształcie pierścionka 10 g

RING POP

Lizak w kształcie pierścionka

10 g
449,00 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 2 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki Wielosmakowe XXL z Gumą balonową 29 g

CHUPA CHUPS

Lizaki Wielosmakowe XXL z Gumą balonową

29 g
147,93 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Mieszanka słodyczy Halloween 300 g

CHUPA CHUPS

Mieszanka słodyczy Halloween

300 g
111,63 zł/kg
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
ZDROWY LIZAK UCZEŃ Lizak owocowy na energię bez cukru - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK UCZEŃ

Lizak owocowy na energię bez cukru - suplement diety

6 g
615,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
Nowość
ROSHEN Lizaki halloween 920 g

ROSHEN

Lizaki halloween

920 g
21,73 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028

Produkty marki ROSHEN

Nowość
ROSHEN Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej 1 kg

ROSHEN

Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027
Nowość
ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej 1 kg

ROSHEN

Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
Nowość
ROSHEN Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem 1 kg

ROSHEN

Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
ROSHEN BIM BOM Karmelki z nadzieniem owocowym 1 kg

ROSHEN BIM BOM

Karmelki z nadzieniem owocowym

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store