Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki czekoladowe
ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej
Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej ROSHEN 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej

1 kg
ROSHEN
Ukraina

Cena34,99 zł
34,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Krock - Cukierki z karmelem (38%), orzeszkami arachidowymi (34%) i chrupkami zbożowymi (3%) w polewie kakaowej (25%) Krock to wyjątkowe połączenie słodkiej przyjemności i słonego akcentu: kremowa masa arachidowo -karmelowa z delikatną nutą soli, zamknięta w chrupiącym cukierku oblanym czekoladą Ciekawe połączenie składników sprawia, że jest to cukierek dla osób, które lubią słodycze o bardziej zróżnicowanej teksturze i bogatym smaku


ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.09.2027
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2109.00 kJ
25.1%
Wartość energetyczna (kcal)
504.00 kcal
25.2%
Tłuszcz (g)
25.70 g
36.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.10 g
55.5%
Węglowodany (g)
57.50 g
22.1%
w tym cukry (g)
44.00 g
48.9%
Białko (g)
8.90 g
17.8%
Błonnik (g)
3.60 g
Sól (g)
0.65 g
10.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
34,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
Marka:
ROSHEN
EAN:
4823077634345
Cena za kg:
34,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
ROSHEN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
EAN:
4823077634345

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

cukier, prażone tarte orzeszki arachidowe 34%, syrop glukozowy, olej z ziaren palmowych całkowicie utwardzony, chrupki zbożowe (mąka (kukurydziana, owsiana, pszenna), cukier, sól), permeat serwatki (z mleka) w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 2%, olej kokosowy, sól, emulgatory (lecytyny (zawiera soję), E471), barwniki (ekstrakt z papryki, karmel amoniakalno-siarczynowy), aromaty

Produkty z kategorii Cukierki czekoladowe

4.9
z 39 opinii
Tofflairs Cukierki karmelowo-czekoladowe 95 g

Tofflairs

Cukierki karmelowo-czekoladowe

95 g
47,26 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 6 opinii
WEDEL Mieszanka Bajeczna Cukierki orzechowe z wafelkami w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL

Mieszanka Bajeczna Cukierki orzechowe z wafelkami w czekoladzie deserowej

240 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 3 kg

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

3 kg
43,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
WEDEL Bajeczny Cukierki w czekoladzie Bajeczny 3 kg

WEDEL Bajeczny

Cukierki w czekoladzie Bajeczny

3 kg
43,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 90 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Trufle 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Trufle

245 g
57,10 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 20 opinii
DAIM Mini batoniki czekoladowe - cukierki 140 g

DAIM

Mini batoniki czekoladowe - cukierki

140 g
152,79 zł/kg
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
4.9
z 36 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 1 kg

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

1 kg
43,99 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2027
Nowość
ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej 1 kg

ROSHEN

Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027

Produkty marki ROSHEN

Nowość
ROSHEN Lizaki halloween 920 g

ROSHEN

Lizaki halloween

920 g
21,73 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
Nowość
ROSHEN Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej 1 kg

ROSHEN

Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027
Nowość
ROSHEN Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem 1 kg

ROSHEN

Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
ROSHEN BIM BOM Karmelki z nadzieniem owocowym 1 kg

ROSHEN BIM BOM

Karmelki z nadzieniem owocowym

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store