Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
English breakfast
TETLEY Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (100 tor.)
Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (100 tor.) TETLEY 200g
1 z 3
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

TETLEY Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (100 tor.)

200 g
TETLEY
Indie

Cena29,99 zł
149,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata czarna,to starannie dobrana kompozycja najwyższej jakości czarnych herbat o wyjątkowym i intensywnym smaku oraz głębokim aromacie, 2 g torebka pakowana w kopertki


TETLEY Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (100 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2029
Dostępne warianty
TETLEY Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
149,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
Marka:
TETLEY
EAN:
5902806060309
Cena za kg:
149,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
TETLEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
EAN:
5902806060309

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania 1. Umieść jedną torebkę herbaty w filiżance i zalej 200 ml wrzącej wody 2. Zaparzaj 3-4 minuty 3. Ciesz się wspaniałym smakiem


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa, Polska


Pozostałe informacje

Certyfikat Rainforest Alliance na produktach Tetley odzwierciedla nasze zaangażowanie w odpowiedzialne pozyskiwanie herbaty.


Adres producenta

Pakowane dla: Tata Consumer Products Polska Sp. z o.o. ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa, Polska www.tetley.pl


Informacje producenta

Marka

Tetley


Marka standaryzowana

MarkaTetley

Logotypy stron trzecich

Sojusz Rainforest Alliance


Opis produktu

Tetley English Breakfast to starannie dobrana kompozycja wysokiej jakości herbat czarnych, wyróżniająca się unikalnym smakiem i aromatem typowym dla tradycyjnej angielskiej herbaty. Głęboki, ożywczy smak i aromat sprawiają, że English Breakfast jest jedną z najbardziej popularnych herbat na świecie, serwowana nie tylko podczas śniadania. Esencja smaku w angielskim stylu Jesteśmy przekonani, że jakość herbaty buduje się poprzez dbałość na wszystkich etapach jej powstawania: od zbiorów, aż po filiżankę.


O marce

Od 1837 roku dzielimy się pasją tworzenia herbaty Tetley, która jest uwielbiana na całym świecie. Eksperci Tetley podróżują po całym globie w poszukiwaniu najlepszych listków herbacianych, z których tworzą wyjątkowe kompozycje zachwycające swoim smakiem i aromatem.

Produkty z kategorii English breakfast

4.7
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (25 tor.)

38 g
118,16 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
Nowość
CLIPPER Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST BIO (20 tor. w sasz.) 44 g

CLIPPER

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST BIO (20 tor. w sasz.)

44 g
272,50 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 5 opinii

32% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 1 opinii
DILMAH Herbata czarna ROYAL CEYLON BREAKFAST (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna ROYAL CEYLON BREAKFAST (20 piramidek)

40 g
699,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

24% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna LONDON TEA - UNDERGROUND (3x10 tor.) 60 g

AHMAD TEA

Herbata czarna LONDON TEA - UNDERGROUND (3x10 tor.)

60 g
380,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna22,85 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.)

184 g
145,05 zł/kg
Cena26,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
153,95 zł/kg
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029
4.9
z 11 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.) 100 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
Nowość
TETLEY Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (100 tor.)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 49 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (100 tor.)

150 g
97,93 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Produkty marki TETLEY

4.7
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (25 tor.)

38 g
118,16 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.0
z 1 opinii
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna INTENSIVE (25 tor.)

50 g
189,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.)

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 22 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.)

200 g
159,95 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 20 opinii
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.)

200 g
154,95 zł/kg
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.)

38 g
126,05 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 17 opinii
TETLEY Herbata zielona CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata zielona CLASSIC (25 tor.)

38 g
105,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.)

150 g
119,93 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 49 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (100 tor.)

150 g
97,93 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.)

50 g
175,80 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 1 opinii
TETLEY Herbata czarna ORIGINAL (240 tor.) 750 g

TETLEY

Herbata czarna ORIGINAL (240 tor.)

750 g
45,32 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store