Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Pozostałe
RITTER SPORT Czekolada biała Haribo
Czekolada biała Haribo RITTER SPORT 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

RITTER SPORT Czekolada biała Haribo

100 g
RITTER SPORT
Niemcy

Cena10,79 zł
107,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Biała czekolada z 18 % dodatkiem gumy o smaku owocowym.


RITTER SPORT Czekolada biała Haribo


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.05.2027
Dostępne warianty
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2201.00 kJ
26.2%
Wartość energetyczna (kcal)
526.00 kcal
26.3%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
64.00 g
24.6%
w tym cukry (g)
60.00 g
66.7%
Białko (g)
4.30 g
8.6%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.18 g
3.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
107,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NOVI
Marka:
RITTER SPORT
EAN:
4000417601711
Cena za kg:
107,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
RITTER SPORT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NOVI
EAN:
4000417601711

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Cukier, tłuszcz kakaowy1, guma o smaku owocowym [cukier; syrop glukozowy; mąka PSZENNA; skrobia PSZENNA; tłuszcz palmowy; dekstroza; emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym; kwas: kwas cytrynowy; substancja żelująca: karagen; koncentraty owocowe i roślinne: rzodkiew, jabłko, spirulina, czarna porzeczka, czarny bez, aronia, winogrona; regulator kwasowości: cytrynian trisodowy; aromat; olej słonecznikowy; ekstrakt z czarnego bzu; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty; barwniki: kurkumina, kompleksy miedziowe chlorofilin], MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI). Może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja. 1Rainforest Alliance Certified.

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
Nowość
RITTER SPORT Czekolada biała Haribo 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała Haribo

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
5.0
z 34 opinii
M&M’s Chocolate Czekolada mleczna w kolorowych skorupkach 125 g

M&M’s Chocolate

Czekolada mleczna w kolorowych skorupkach

125 g
98,32 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

Produkty marki RITTER SPORT

4.9
z 24 opinii
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 98 opinii
RITTER SPORT Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 30 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy 100� g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
4.9
z 42 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 28 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2027
4.9
z 17 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.6
z 17 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 8 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna Haribo 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna Haribo

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 11 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store