Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady mleczne
RITTER SPORT Czekolada mleczna Haribo
Czekolada mleczna Haribo RITTER SPORT 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

RITTER SPORT Czekolada mleczna Haribo

100 g
RITTER SPORT
Niemcy

Cena10,79 zł
107,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czekolada mleczna z 18 % dodatkiem gumy o smaku owocowym. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %.


RITTER SPORT Czekolada mleczna Haribo


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.05.2027
Dostępne warianty
RITTER SPORT Czekolada biała Haribo
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2085.00 kJ
24.8%
Wartość energetyczna (kcal)
498.00 kcal
24.9%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
63.00 g
24.2%
w tym cukry (g)
58.00 g
64.4%
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.19 g
3.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
107,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NOVI
Marka:
RITTER SPORT
EAN:
4000417601612
Cena za kg:
107,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
RITTER SPORT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NOVI
EAN:
4000417601612

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Cukier, guma o smaku owocowym [cukier; syrop glukozowy; mąka PSZENNA; skrobia PSZENNA; tłuszcz palmowy; dekstroza; emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy estryfikowane kwasem cytrynowym; kwas: kwas cytrynowy; substancja żelująca: karagen; koncentraty owocowe i roślinne: rzodkiew, jabłko, spirulina, czarna porzeczka, czarny bez, aronia, winogrona; regulator kwasowości: cytrynian trisodowy; aromat; olej słonecznikowy; ekstrakt z czarnego bzu; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty; barwniki: kurkumina, kompleksy miedziowe chlorofilin], miazga kakaowa1, tłuszcz kakaowy1, MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, LAKTOZA (z MLEKA), emulgator: lecytyny (z SOI). Może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja. 1Rainforest Alliance Certified.

Produkty z kategorii Czekolady mleczne

4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 58 opinii
WEDEL Czekolada mocno mleczna 80 g

WEDEL

Czekolada mocno mleczna

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
4.9
z 25 opinii

15% taniej

SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
4.9
z 10 opinii

20% taniej

WEDEL Czekolada mleczna 220 g

WEDEL

Czekolada mleczna

220 g
72,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 5 opinii

18% taniej

MERCI Czekolada mleczna 100 g

MERCI

Czekolada mleczna

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 11 opinii
VALOR Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 3 opinii
VALOR Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy

100 g
165,90 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 177 opinii
MILKA Czekolada mleczna Alpine Milk 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Alpine Milk

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 46 opinii
MILKA Czekolada mleczna Happy Cows 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Happy Cows

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 26 opinii
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO

100 g
168,90 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 9 opinii
SOLE Czekolada mleczna BIO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna BIO

100 g
185,90 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 13 opinii
WAWEL Czekolada mleczna bez dodatku cukru 80 g

WAWEL

Czekolada mleczna bez dodatku cukru

80 g
161,13 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 19 opinii
MILKA BUBBLY Czekolada mleczna Alpine Milk 90 g

MILKA BUBBLY

Czekolada mleczna Alpine Milk

90 g
88,78 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 5 opinii
NICK'S Batonik z mlecznej czkolady 25 g

NICK'S

Batonik z mlecznej czkolady

25 g
203,60 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
4.8
z 8 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z orzechami 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z orzechami

170 g
112,88 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna

170 g
101,12 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 2 opinii
MARABOU Czekolada mleczna Daim 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna Daim

170 g
102,88 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
MILKA Czekolada mleczna 250 g

MILKA

Czekolada mleczna

250 g
86,36 zł/kg
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
145,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
5.0
z 2 opinii
TRAPA Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru

75 g
145,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
155,92 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.0
z 1 opinii
MARABOU Czekolada mlecza Oreo 170 g

MARABOU

Czekolada mlecza Oreo

170 g
111,12 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
BENJAMISSIMO Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa 60 g

BENJAMISSIMO

Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa

60 g
333,17 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna Haribo 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna Haribo

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027

Produkty marki RITTER SPORT

4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.6
z 17 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2027
4.9
z 17 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 28 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 8 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 11 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 98 opinii
RITTER SPORT Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 24 opinii
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 30 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
4.9
z 42 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store