Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Wiśniowe
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy
Dżem wiśniowy - Łowicz
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 85 opinii

ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy

210 g
ŁOWICZ

Cena9,99 zł
47,57 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dżem wiśniowy Łowicz to produkt, który zawiera zamknięte w sobie wspomnienie ciepłych dni, jakie daje lato, poprzez przypomnienie smaku wiśni.

Dżem 100% owocowy Łowicz charakteryzuje się idealną do szerokiego wykorzystania konsystencję - można go łatwo rozsmarować np. na bułce. W 100 g produktu zawartych jest 100 g wiśni. Intensywny i oryginalny smak wiśni świetnie sprawdza się na śniadanie, jako przekąska lub dodatek do potraw. Szczelne zamknięcie słoika gwarantuje świeżość produktu.

Dżem z owoców można wykorzystać do takich dań jak:

  • Naleśniki z nadzieniem wiśniowym
  • Placuszki o smaku wiśniowym
  • Jako dodatek do rozgrzewającej herbaty

Cechy

100 g wiśni na 100 g dżemu

cukry tylko z owoców


ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2027
Dostępne warianty
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
613.00 kJ
7.3%
Wartość energetyczna (kcal)
145.00 kcal
7.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
34.00 g
13.1%
w tym cukry (g)
34.00 g
37.8%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
85 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
99%
4
1%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super.
13.02.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Super. Prawdziwe owoce, bez dodatków.
30.12.2025
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry i zdrowy.
06.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam na próbę i to był bardzo dobry wybór. To prawdziwy dżem: smakowo i konsystencjonalnie. Wyśmienity! Dziękuję i polecam
24.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,57 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
210 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397750838
Cena za kg:
47,57 zł/kg
Waga:
210 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397750838

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice


Adres producenta

MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice www.mojlowicz.pl


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt z owoców, może zawierać minimalne ilości pestek.


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

Dodatkowe informacje

Przepisów szukaj na: Uwielbiam.pl

Produkty z kategorii Wiśniowe

5.0
z 104 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 114 opinii
ŁOWICZ Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
29,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,95 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 6 opinii
EKO WITAL Mus wiśniowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus wiśniowy BIO

250 g
51,16 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2029
4.5
z 2 opinii
ŁOWICZ Dżem MINIONKI wiśniowo-bananowy (o obniżonej zawartości cukrów) 260 g

ŁOWICZ

Dżem MINIONKI wiśniowo-bananowy (o obniżonej zawartości cukrów)

260 g
34,58 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
KROKUS Dżem wiśniowy z kardamonem 235 g

KROKUS

Dżem wiśniowy z kardamonem

235 g
57,40 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 147 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 198 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal jagodowo-borówkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal jagodowo-borówkowy

200 g
38,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,79 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 38 opinii

26% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
4.9
z 47 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 67 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 1 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal brzoskwiniowo-ananasowy z marakują 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal brzoskwiniowo-ananasowy z marakują

200 g
38,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,79 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 51 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 81 opinii
ŁOWICZ Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 13 opinii
ŁOWICZ Pomidory całe bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory całe bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 3 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
47,60 zł/kg
Cena35,70 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 45 opinii
ŁOWICZ Sos meksykański 500 g

ŁOWICZ

Sos meksykański

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store