Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Przeciw próchnicy
SENSODYNE Pasta do zębów Whitening
Pasta do zębów – Sensodyne. Przeznaczona specjalnie do zębów wrażliwych np. na ciepło.
1 z 6
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

27% taniej

4.8
z 13 opinii

SENSODYNE Pasta do zębów Whitening

75 ml
SENSODYNE

Cena promocyjna16,49 zł
219,87 zł/l
22,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (27% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Wrażliwe zęby mogą mocno dawać o sobie znać ich posiadaczom. Przeszywający ból w czasie jedzenia lub picia zimnych, gorących, bardzo słodkich lub kwaśnych potraw - czy Państwo także wiedzą, co to znaczy? Jeśli tak, to znak, że zęby trzeba otoczyć specjalną opieką. W tym momencie na ratunek przychodzi pasta SENSODYNE specjalnie przeznaczona do wrażliwych zębów. Dzięki unikalnej recepturze zawarte w niej jony potasu głęboko wnikają do środka kanalików zębinowych, eliminując tym samym uczucie nadwrażliwości zakończeń nerwowych na ból. Dodatkowo delikatnie czyści zęby, pozostawiając świeży oddech na długo.

Cechy

Ochrona przed nadwrażliwością 24/7 + Mocne zęby i zdrowe dziąsła (przy szczotkowaniu dwa razy dziennie)

Potrójne działanie czyszczące

Pomaga usuwać płytkę nazębną (przy szczotkowaniu dwa razy dziennie)

Aktywne czyszczenie


SENSODYNE Pasta do zębów Whitening


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2029
Dostępne warianty
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem ultraszybka ulga Mint
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
28.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Emil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.02.2026
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
219,87 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
75 ml
Dostawca:
GSK
Marka:
SENSODYNE
EAN:
5054563233585
Cena za kg:
219,87 zł/l
Pojemność:
75 ml
Marka:
SENSODYNE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GSK
EAN:
5054563233585

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

12


Adres producenta

Haleon, Levice 934 01, SK mystory.pl@haleon.com Infolinia dla konsumenta: 800 702 849 www.haleon.com


Informacje producenta

Marka

Sensodyne


Marka producenta

MarkaHaleon

Marka standaryzowana

MarkaSensodyne

Opis produktu

Sensodyne Extra Whitening – pasta do zębów z fluorkiem, która oferuje efekt wybielania. Wyjątkowa formuła jest odpowiednia dla osób, które borykają się z problemem wrażliwych zębów, ponieważ starannie dobrane składniki zapewniają długotrwałą ulgę od nadwrażliwości i związanego z nią dyskomfortu. Sensodyne Extra Whitening usuwa również widoczne przebarwienia i wygładza powierzchnię zębów, sprawiając, że wyglądają na bielsze i zdrowsze. Jednocześnie ma wszystkie zalety zwykłej pasty do zębów, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennej higienie, usuwa płytkę bakteryjną, odświeża oddech i pomaga pielęgnować wrażliwe zęby, pozwalając Ci cieszyć się piękniejszym uśmiechem!


O marce

Połowa populacji na świecie doświadcza nadwrażliwości zębów, ale większość ludzi nie radzi sobie z nią skutecznie. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów do higieny jamy ustnej, pomagających w leczeniu nadwrażliwości. Od ponad 60 lat Sensodyne tworzy produkty specjalnie opracowane dla osób z wrażliwymi zębami. Dziś formuły pasty do zębów Sensodyne powstają nie tylko po to, aby dbać o wrażliwe zęby. Sensodyne to o wiele więcej. Zapewnia korzyści codziennej pasty – ochronę przed próchnicą dzięki fluorowi, świeży oddech i bielsze zęby poprzez usuwanie powierzchniowych przebarwień. Jako niekwestionowani eksperci w dziedzinie nadwrażliwości, opracowujemy klinicznie produkty o udowodnionym działaniu, które są polecane przez dentystów na całym świecie. Sensodyne to marka nr 1 w Polsce w rekomendacjach dentystów na nadwrażliwość zębów*. Nasze produkty są tworzone we współpracy z ekspertami i opierają się na zaawansowanych technologiach, potwierdzonych badaniami klinicznymi. Oferujemy szeroką gamę produktów, które pomogą Ci utrzymać zdrowe zęby i uśmiechać się z pewnością siebie. Nasze pasty nie tylko łagodzą objawy nadwrażliwości, ale również: - chronią szkliwo przed próchnicą dzięki zawartości fluoru, - pomagają usuwać powierzchniowe przebarwienia wybielając zęby, - zapewniają świeży oddech każdego dnia. *Źródło: Na podstawie badania zleconego przez Haleon, przeprowadzonego między październikiem a grudniem 2024 wśród 250 dentystów z całej Polski

Produkty z kategorii Przeciw próchnicy

4.8
z 13 opinii

27% taniej

SENSODYNE Pasta do zębów Whitening 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Whitening

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
22,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 54 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
119,87 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2029
4.9
z 21 opinii
ELMEX Pasta do zębów 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 12 opinii
ELMEX Pasta do zębów Anti-Caries Professional 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów Anti-Caries Professional

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2029
4.9
z 21 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Green Tea 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Green Tea

100 ml
69,90 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
175,87 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
175,87 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 13 opinii
ELMEX Caries Protection Plus Pasta do zębów Complete Care 75 ml

ELMEX Caries Protection Plus

Pasta do zębów Complete Care

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SENSODYNE

4.9
z 18 opinii

27% taniej

SENSODYNE Deep Clean Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Deep Clean

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
22,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 6 opinii

27% taniej

SENSODYNE Pasta do zębów Fluoride 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Fluoride

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
22,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
18,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 7 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
219,87 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 3 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+ 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+

75 ml
339,87 zł/l
Cena25,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.6
z 5 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Cena promocyjna23,99 zł
27,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2028
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat 50 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat

50 ml
329,80 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 4 opinii
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Szczoteczka do zębów 1 szt

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Szczoteczka do zębów

1 szt
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft 1 szt

SENSODYNE

Repair Protect szczoteczka zębów Soft

1 szt
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2031
5.0
z 1 opinii
SENSODYNE Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE

Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem Whitening 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem Whitening

75 ml
370,53 zł/l
Cena27,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
370,53 zł/l
Cena27,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem ultraszybka ulga Mint 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem ultraszybka ulga Mint

75 ml
318,53 zł/l
Cena23,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Extra Fresh Pasta do zębów 75 ml

SENSODYNE Extra Fresh

Pasta do zębów

75 ml
311,87 zł/l
Cena23,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2029
5.0
z 16 opinii

23% taniej

SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i Ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i Ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store