Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Sojowy
O obniżonej zawartości soli
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)
Sos sojowy light o obniżonej zawartości soli - Kikkoman
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
KIKKOMAN
Holandia

Cena14,89 zł
99,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sos sojowy Kikkoman to produkt, który niezależnie od zastosowania nadaje potrawie ostateczny, orientalny smak. Najlepiej komponuje się z daniami kuchni orientalnej, jednak jego paleta zastosowania jest niezwykle rozbudowana i znajduje zastosowanie również w tradycyjnych potrawach.

Sos sojowy light Kikkoman jest wytwarzany z pszenicy, soi, soli oraz mieszanki przypraw. Jego obniżona zawartość soli pozwala na lepsze wydobycie naturalnego smaku potraw. Podczas produkcji sosu nie wykorzystuje się sztucznych barwników ani składników poddanych modyfikacjom genetycznym.

Sos sojowy Kikkoman może być wykorzystywany do:

  • Przygotowywania sosów
  • Dań przyrządzanych na patelni
  • Doprawiania zup

Cechy

43 % mniej soli*

*niż klasyczny Kikkoman sos sojowy


KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.03.2029
Dostępne warianty
KIKKOMAN Sos sojowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
450.00 kJ
5.4%
Wartość energetyczna (kcal)
107.00 kcal
5.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.90 g
2.7%
w tym cukry (g)
3.90 g
4.3%
Białko (g)
9.70 g
19.4%
Sól (g)
9.10 g
151.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, wygodny w nalewaniu
20.06.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja...polecam
31.03.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Yevhenii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,27 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
150 ml
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
KIKKOMAN
EAN:
8715035130104
Cena za kg:
99,27 zł/l
Pojemność:
150 ml
Marka:
KIKKOMAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8715035130104

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Napełnij ponownie tylko z Kikkoman.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Theodorstrasse 180, 40472 Düsseldorf, Niemcy


Adres dystrybutora

KIKKOMAN TRADING EUROPE GmbH, Theodorstrasse 180, 40472 Düsseldorf, Niemcy


Informacje producenta

Marka

Kikkoman


Marka standaryzowana

MarkaKikkoman

Logotypy stron trzecich

Green Dot

V-Label (European Vegetarian Union)


Dodatkowe informacje

www.kikkoman.eu www.kikkoman.pl

Produkty z kategorii Sojowy

4.9
z 44 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
99,27 zł/l
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 1 opinii
PEARL RIVER BRIDGE Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (bezglutenowy) 150 ml

PEARL RIVER BRIDGE

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (bezglutenowy)

150 ml
71,27 zł/l
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027

Produkty marki KIKKOMAN

4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
89,27 zł/l
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
99,93 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
32,99 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
73,96 zł/l
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store