Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
W sosie
LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli
LISNER śledzik na raz z chilli 100g to doskonała szybka przekąska do pracy i do domu.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 103 opinii

LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli

100 g
LISNER
Polska

Cena4,79 zł
47,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Śledzik na raz pikantny z chili Lisner to pyszna przekąska w domu lub w pracy. Zawiera idealną ilość śledzika „na raz” na jedną osobę. Filet śledziowy w pikantnej zalewie posmakuje każdemu smakoszowi ryb. Doskonałe połączenie śledzia, cebuli i oleju z dodatkiem chili. Smakuje solo lub z dodatkiem pieczywa.

Opakowanie 100g


Cechy

bez konserwantów


LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.11.2026
Dostępne warianty
LISNER Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1178.00 kJ
14.0%
Wartość energetyczna (kcal)
285.00 kcal
14.3%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.70 g
13.5%
Węglowodany (g)
4.20 g
1.6%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Białko (g)
8.20 g
16.4%
Sól (g)
2.70 g
45.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
103 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię tak pikantnie przyprawione śledzie. Przyprawy wzmocniły odczucia smakowe, czuć było smak śledzia. I ta cebulka. Szkoda, że taka małą porcja. Dziękuję
25.02.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna porcja, ostry smak🔥
21.02.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, choć raczej na pół raza. ;)
08.10.2024
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
to nie wina Frisco. jakos produktow Lisner sie pogorszyla.
08.10.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre.
13.02.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne śledziki! Rewelacja, absolutnie polecam!
02.12.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
16.10.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam!!!!!
05.10.2023
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość jak zwykle, ok
26.09.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję od dawna. Smaczne i wygodna, niewielka porcja. Z serii "śledzików na raz, - ten oraz taki z zieloną cebulką, (który trudno kupić), są chyba najlepsze.
18.07.2023
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Śledzik pyszny, tylko tym razem jakoś go było mało w opakowaniu. No i papryka zastąpiona tą w proszku też zmieniła smak śledzia, niestety.
30.05.2023
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra przekąska
21.05.2023
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, choć dość dużo cebuli
09.04.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
06.04.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Pikantny, porcja w sam raz.
14.02.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
17.01.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychota.
09.01.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, ostry...
30.10.2022
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry i smaczny
16.10.2022
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
17.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
LISNER
Marka:
LISNER
EAN:
5900344901795
Cena za kg:
47,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
LISNER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LISNER
EAN:
5900344901795

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska


Adres producenta

Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska


Informacje producenta

Marka

Lisner


Marka standaryzowana

MarkaLisner

Produkty z kategorii W sosie

4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.8
z 136 opinii
LISNER Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi 100 g

LISNER

Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 103 opinii
LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli 100 g

LISNER

Śledzik na raz pikantny z chilli

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 386 opinii
LISNER Filety śledziowe wiejskie z cebulką 600 g

LISNER

Filety śledziowe wiejskie z cebulką

600 g
33,32 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.9
z 396 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie śmietanowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie śmietanowym

280 g
39,96 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 197 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 94 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 156 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie musztardowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie musztardowym

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.8
z 133 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie koperkowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie koperkowym

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 43 opinii
LISNER Śledź atlantycki w sosie grzybowym z kurkami 500 g

LISNER

Śledź atlantycki w sosie grzybowym z kurkami

500 g
32,78 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

Produkty marki LISNER

4.9
z 78 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 118 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 90 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.9
z 140 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
43,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 47 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
24,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 594 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
51,32 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 132 opinii
LISNER Sałatka śledziowa z jajkiem 140 g

LISNER

Sałatka śledziowa z jajkiem

140 g
35,64 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
43,90 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.8
z 136 opinii
LISNER Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi 100 g

LISNER

Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store