Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
W sosie
LISNER Filety śledziowe wiejskie z cebulką
Filety śledziowe Wiejskie w oleju z cebulką - Lisner
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 386 opinii

LISNER Filety śledziowe wiejskie z cebulką

600 g
LISNER
Polska

Cena19,99 zł
33,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Filety śledziowe Wiejskie w oleju z cebulką Lisner to tradycyjny smak w polskiej kuchni. Delikatnie marynowane śledzie zostały pokrojone w paski i doprawione aromatyczną cebulą. Pysznie smakują ze świeżym chlebem na zakwasie, lub jako składnik oryginalnych sałatek, w połączeniu z owocami.

Śledzie po wiejsku oprócz znakomitego smaku są też bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i białka o wysokiej przyswajalności.

Opakowanie: słoik 600g


Cechy

witamina D wspiera odporność

źródło kwasów omega 3

dzika ryba


LISNER Filety śledziowe wiejskie z cebulką


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
689.00 kJ
8.2%
Wartość energetyczna (kcal)
165.00 kcal
8.3%
Tłuszcz (g)
10.00 g
14.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.10 g
10.5%
Węglowodany (g)
10.30 g
4.0%
w tym cukry (g)
7.90 g
8.8%
Białko (g)
8.10 g
16.2%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Witamina D (µg)
10.40 g
208.0%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
1.80 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
386 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Lisner zawsze ma dobre śledzie od lat.
06.12.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Moim zdaniem niestety nie jest to ta sama jakość Lisnera co kiedyś. Uważam, że zdecydowanie nie jest warte swojej ceny.
22.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
01.08.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne i niedrogie, często kupuję👍️
25.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
04.05.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
sledziki ok
25.03.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Zalewa wcześniejsza, która była słodsza bardziej mi odpowiadała.
12.03.2025
0
1
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
12.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
10.03.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu pyszne!
20.02.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze są pyszne. Warto je kupić. Życzę smacznego!
23.01.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak delikatny, filet biały, w dużym słoiku połowa to cebula
09.12.2024
1
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️Jak zawsze z tej firmy bez zarzutu!
15.11.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Myślałem że będą smaczniejsze
13.11.2024
1
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo snaczne, dobrze przyprawione, polecam.
22.10.2024
0
0
henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️💯💯
05.08.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak zastrzeżeń
24.07.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Śledzie pyszne, tylko za dużo cebuli w słoiku :)
18.07.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, polecam.
15.02.2024
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość
02.02.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
LISNER
Marka:
LISNER
EAN:
5900344700367
Cena za kg:
33,32 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
LISNER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LISNER
EAN:
5900344700367

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań


Adres producenta

Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań


Informacje producenta

Marka

Lisner


Marka standaryzowana

MarkaLisner

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych Omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Produkty z kategorii W sosie

4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 396 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie śmietanowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie śmietanowym

280 g
38,54 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 156 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie musztardowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie musztardowym

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 196 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 93 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.8
z 133 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie koperkowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie koperkowym

280 g
41,75 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 136 opinii
LISNER Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi 100 g

LISNER

Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 103 opinii
LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli 100 g

LISNER

Śledzik na raz pikantny z chilli

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 386 opinii
LISNER Filety śledziowe wiejskie z cebulką 600 g

LISNER

Filety śledziowe wiejskie z cebulką

600 g
33,32 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 43 opinii
LISNER Śledź atlantycki w sosie grzybowym z kurkami 500 g

LISNER

Śledź atlantycki w sosie grzybowym z kurkami

500 g
32,78 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

Produkty marki LISNER

4.9
z 398 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym

170 g
48,18 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 162 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym

170 g
50,53 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
4.9
z 116 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 138 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
39,88 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 78 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 89 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 46 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
40,90 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 593 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
52,23 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
24,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store