Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Mieszanki tematyczne
OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona
Włoszczyzna paski mrożona - Oerlemans. Dobry pomysł na pyszny i zdrowy obiad.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 440 opinii

OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona

450 g
OERLEMANS

Cena5,79 zł
12,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Włoszczyzna mrożona paski marki Oerlemans - mrożone warzywa, starannie wyselekcjonowane, doskonałe na pyszną zupę. Bardzo proste w przygotowaniu, wystarczy wrzucić do wrzącej wody i ugotować.

Włoszczyznę w paskach wykorzystać można również do innych potraw i smażyć na patelni.

Ciepła zupa to zawsze dobry pomysł na obiad, mrożona włoszczyzna z pewnością pomoże taką zupę przygotować w jak najlepszy sposób. Warto zrobić niespodziankę całej rodzinie, serwując pyszne talerze gorącej zupy z warzywami.

Mrożona włoszczyzna - doskonały smak warzyw:

  • Idealne na zupę lub do innych dań
  • Można gotować lub smażyć na patelni
  • Świetny dodatek do dań obiadowych

Włoszczyzna mrożona paski Oerlemans 450 g


OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
440 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomita i tak ładnie pokrojoną.
15.04.2026
0
0
ARTUR
zweryfikowano
Zgłaszam
zamiast hortex'u i też dobre ❤️
11.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
26.11.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodna rzecz
25.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybkie i smaczne
14.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiedyś brałam. Bardzo dobre. Trochę niewłaściwa torebka. Sztywnieje w zamrazalniku
16.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
18.05.2025
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze dobra.
15.03.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma wyważone proporcje, nie muszą wybierać ciemnozielonych, twardych części pora. Ładnie pokrojona.
12.03.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wygodna forma włoszczyzny.
11.03.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Byly zmrożone i zapakowane razem z jabłkami pod spodem torby.
24.02.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super zawsze w zamrażalniku
10.02.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok. Ale tylko ok.
06.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, wygodne, polecam.
07.10.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, bo wygodne w stosowaniu do rosołu, zup,sosów
23.08.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała włoszczyzna, warta swojej ceny.
16.07.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️
27.06.2024
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu dobre
10.06.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
nic dodać nic ująć, po prostu włoszczyzna
16.05.2024
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
ekstra smakuje jak świeża
13.05.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
LOD-MORS SPÓŁKA Z OG
Marka:
OERLEMANS
EAN:
5903161000313
Cena za kg:
12,87 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
OERLEMANS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LOD-MORS SPÓŁKA Z OG
EAN:
5903161000313

Produkty z kategorii Mieszanki tematyczne

4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
18,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 90 opinii
BONDUELLE Mieszanka chińska mrożona 400 g

BONDUELLE

Mieszanka chińska mrożona

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 440 opinii
OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona 450 g

OERLEMANS

Włoszczyzna paski mrożona

450 g
12,87 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Mieszanka chińska 450 g

PROSTE HISTORIE

Mieszanka chińska

450 g
24,87 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 55 opinii
PROSTE HISTORIE Włoszczyzna cięta 450 g

PROSTE HISTORIE

Włoszczyzna cięta

450 g
24,64 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

Produkty marki OERLEMANS

4.9
z 127 opinii
OERLEMANS Fasolka zielona szparagowa mrożona 450 g

OERLEMANS

Fasolka zielona szparagowa mrożona

450 g
14,20 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 33 opinii
OERLEMANS Kalafior mrożony 450 g

OERLEMANS

Kalafior mrożony

450 g
16,64 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 41 opinii
OERLEMANS Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona 450 g

OERLEMANS

Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona

450 g
14,64 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store