Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Obiadki od 5-6 miesiąca
BOBOVITA Obiadek Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu
Bobovita - Obiadek warzywa z indykiem po 5. miesiącu. Bezpieczny dla dziecka i bez konserwantów.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

BOBOVITA Obiadek Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu

125 g
BOBOVITA

Cena5,99 zł
47,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 40 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.


BOBOVITA Obiadek Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.04.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
253.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
1.80 g
2.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
7.30 g
2.8%
w tym cukry (g)
1.80 g
2.0%
Błonnik (g)
1.80 g
Białko (g)
2.80 g
5.6%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
5900852008382
Cena za kg:
47,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852008382

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

5


Adres producenta

Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa


Informacje producenta

Marka

BoboVita


Marka producenta

MarkaNutricia

Marka standaryzowana

MarkaBoboVita

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

- 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 40 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.


O marce

BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %


O producencie

Certyfikowany producent ISO 22000


Dodatkowe informacje

Zapytaj o rozszerzanie diety Mariolę, eksperta BoboVita Messenger aplikacja BoboVita 801 16 55 55 bobovita.pl Znajdź nas na: Instagram Facebook

Produkty z kategorii Obiadki od 5-6 miesiąca

4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 1 opinii
GERBER OBIADEK Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 12 opinii
GERBER OBIADEK Schabik ze śliwką w warzywach dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Schabik ze śliwką w warzywach dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Kurczak w potrawce z jarzynkami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Kurczak w potrawce z jarzynkami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia

190 g
35,21 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.7
z 3 opinii
GERBER OBIADEK Delikatny indyk w pomidorach dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Delikatny indyk w pomidorach dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 7 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z królikiem dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z królikiem dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER OBIADEK

Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
84,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
GERBER Obiadek bukiet warzyw z łososiem w sosie pomidorowym dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER

Obiadek bukiet warzyw z łososiem w sosie pomidorowym dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
35,21 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO

190 g
39,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Krem z jasnych warzyw z kurczakiem dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Krem z jasnych warzyw z kurczakiem dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek dynia z kurczakiem powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek dynia z kurczakiem powyżej 5 miesiąca życia

190 g
46,26 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
51,70 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
51,70 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO

230 g
51,70 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,70 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Obiadek Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Obiadek

Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2028
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Warzywa w potrawce z królikiem po 5 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Warzywa w potrawce z królikiem po 5 miesiącu

190 g
47,32 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2028
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Obiadek Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami - po 6 miesiącu

190 g
47,32 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
BOBOVITA Zupa jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Zupa jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu

190 g
47,32 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027

Produkty marki BOBOVITA

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
5.0
z 9 opinii

24% taniej

BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2027
5.0
z 3 opinii

24% taniej

BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 7 opinii

24% taniej

BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
5.0
z 2 opinii

24% taniej

BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.9
z 18 opinii
BOBOVITA Kleik ryżowy bezglutenowy - po 4 miesiącu 160 g

BOBOVITA

Kleik ryżowy bezglutenowy - po 4 miesiącu

160 g
49,94 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 3 zboża malina-truskawka-banan od 6 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 3 zboża malina-truskawka-banan od 6 miesiąca

210 g
89,48 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store