Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Kuskus
KUPIEC Kasza kuskus (3x100g)
Kasza kuskus - Kupiec
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

KUPIEC Kasza kuskus (3x100g)

3.6 kg
KUPIEC
Polska
1 szt.12 szt.

Cena86,28 zł
23,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kasza kuskus firmy KUPIEC to drobny rodzaj kaszy, która w smaku i konsystencji przypomina makaron. Otrzymuje się ją z mąki durum.
Kasza kuskus zawiera spore ilości białka, za to mało tłuszczu. Znajdziemy w niej żelazo (jego przyswajalność zwiększymy, jedząc kaszę razem z produktami bogatymi w witaminę C), sód, fosfor, wapń oraz witaminy z grupy B (na przykład: niacynę oraz kwas foliowy) i błonnik. Ten rodzaj kaszy jest lekkostrawny i polecany osobom z delikatnym przewodem pokarmowym.
Kasza kuskus sprawdza się świetnie do faszerowania mięs i warzyw, świetnie smakuje ze świeżymi ziołami, oliwą z oliwek i sokiem z cytryny.


KUPIEC Kasza kuskus (3x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru
Parametry
Cena za kg:
23,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
3.6 kg
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5906747170042
Cena za kg:
23,97 zł/kg
Waga:
3.6 kg
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5906747170042

Produkty z kategorii Kuskus

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Kuskus razowy BIO 400 g

BIO PLANET

Kuskus razowy BIO

400 g
16,22 zł/kg
7,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
5.0
z 51 opinii
SANTE Kasza kuskus 250 g

SANTE

Kasza kuskus

250 g
23,16 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
15,72 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028
4.8
z 11 opinii
HALINA Kasza kuskus 250 g

HALINA

Kasza kuskus

250 g
20,76 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-09-2027
4.9
z 7 opinii
KUPIEC Kasza kuskus (3x100g) 300 g

KUPIEC

Kasza kuskus (3x100g)

300 g
23,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 22 opinii
SANTE Catering Kasza kuskus 1 kg

SANTE Catering

Kasza kuskus

1 kg
15,09 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Kasza kuskus kukurydziany BIO 400 g

BIO PLANET

Kasza kuskus kukurydziany BIO

400 g
28,48 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2028

Produkty marki KUPIEC

5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 13 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 15 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i bananem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i bananem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z truskawkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z truskawkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka ze śliwkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka ze śliwkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka nocna o sm. szarlotki z chia (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka nocna o sm. szarlotki z chia (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 1 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka nocna o sm. czekolady pistacjowej z chia (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka nocna o sm. czekolady pistacjowej z chia (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
20,98 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
22,23 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
64,14 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
13,47 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store