Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

DUREX Play Żel intymny nawilżający 50 ml

Żel intymny

Data ważności: 30-08-2021
Żel intymny nawilżający - Durex Play zapewnia wyjątkowe doznania.
FriscoNowy, zapakowany
17,59
za 1 szt. / 50 ml
351,80 / l
EAN: 5038483167113
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Żel intymny nawilżający to starannie opracowana kompozycja składników wyróżniająca się wyjątkową delikatnością. Dzięki temu kosmetyk może być stosowany w najbardziej intymnych strefach twojego ciała.

Delikatna kremowa konsystencja sprawia, że jest to kosmetyk idealny do delikatnego odprężającego masażu, zapewniając wyjątkowo przyjemne odczucia i eliminując ryzyko podrażnień. Dzięki zawartości aloesu żel posiada też właściwości nawilżające i zmiękczające.

Durex Play to doskonałe wsparcie podczas intymnej zabawy we dwoje, zwiększające przyjemność doznań. Kosmetyk jest bezzapachowy i nie powoduje uczuleń.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia. Produkt jest bezpieczny do spożycia, jednak nie jest on artykułem spożywczym i powinien być trzymany w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Zdejmij korek, a następnie przekręć pompkę w celu otwarcia. Wyciśnij żel intymny i delikatnie rozprowadź go w dowolnie wybranych miejscach. Jeśli potrzebujesz więcej żelu intymnego zwyczajnie wyciśnij dodatkową ilość. Durex Play Nawilżający może być bezpiecznie używany wraz z każdą prezerwatywą Durex - po prostu rozprowadź go na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka. Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. Żel intymny jest rozpuszczalny w wodzie, dlatego jest łatwy do zmycia. Nie klei się. Durex Play Nawilżający jest doskonały do seksu waginalnego, analnego i oralnego. Żele intymne i lubrykanty Durex mogą zmniejszyć ruchliwość plemników, więc jeśli starasz się o poczęcie, przed użyciem produktu skontaktuj się z lekarzem. Bezpieczny w użyciu wraz z prezerwatywą.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

50

Jednostka

ml

Waga brutto: 84

Wymiar liczbowy: 50

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Opakowanie plastikowe

Informacje o recyklingu

Opakowanie: Nienadające się do recyklingu

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikać kontaktu żelu intymnego z oczami. Jeśli w wyniku stosowania produktu wystąpiło podrażnienie skóry lub inne objawy niepożądane, należy zaprzestać dalszego używania. Jeśli problem nie ustępuje lub jeśli dodatkowe nawilżenie jest w Twoim przypadku niezbędne, skontaktuj się z lekarzem. Unikać stosowania żelu intymnego w okresie ciąży i karmienia piersią, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Trademark Information

Durex, Play oraz Durex Quality Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi grupy Reckitt Benckiser.

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Durex Play Nawilżający to lekki, jedwabisty żel intymny, dostarczający Wam wyjątkowo zmysłowych doznań! Nowa, specjalnie opracowana formuła zwiększy Waszą wrażliwość na dotyk i spotęguje doznania. Żele intymne Durex mogą zmniejszać suchość pochwy i uczucie dyskomfortu, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań obojgu partnerom.

Cechy

nowa ulepszona formuła

Marka

Durex

Marka: Durex

Podmarka: Play

Produkt

Nazwa funkcjonalnaŻel intymny
WariantNawilżający

O marce

Podoba Ci się Durex Play Nawilżający? Wypróbuj także inne produkty z serii Durex Play - więcej informacji znajdziesz na www.durex.pl

Logotypy stron trzecich

Znak CE – zgodność z przepisami UE

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd. Dansom Lane Hull HU8 7DS UK

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel. 22 765 95 00 www.durex.pl Infolinia: 801 115 111 lub 22 541 91 15

Telefon/Fax kontaktowy

227659500

801115111

225419115

Adres internetowy

www.durex.pl

Adres dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Tagi:

DUREX