Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy makadamia
BAKALLAND Orzechy makadamia
Orzechy macademia-Bakalland. Produkt o wysokiej zawartości tłuszczu do 76%.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

BAKALLAND Orzechy makadamia

75 g
BAKALLAND

Cena16,69 zł
222,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzechy macadamia pochodzące z Aurtralii, mają wyjątkowo twardą łupinę, nawet dziadek do orzechów nie jest w stanie jej rozłupać. Kupuje się je więc bez łupinek. Szczycą się największą zawartością tłuszczu spośród wszystkich orzechów - aż 76%! Dlatego szybko jełczeją i raczej nie nadają się do długiego przechowywania.


Cechy

wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych

Dobra i polska firma


BAKALLAND Orzechy makadamia


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027
Dostępne warianty
BAKALLAND Orzechy pekan
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2688.00 kJ
32.0%
Wartość energetyczna (kcal)
653.00 kcal
32.7%
Tłuszcz (g)
65.00 g
92.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
52.00 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
1.20 g
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Błonnik (g)
9.60 g
Białko (g)
8.00 g
16.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra porcja, wygodne opakowanie
29.10.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrej jakości, świeże i chrupiące
27.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Elisabet
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Maryla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.12.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Edward
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.06.2025
0
0
MONIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Borys
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
222,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749010337
Cena za kg:
222,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749010337

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

FoodWell Sp. z o.o., ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa www.foodwell.pl


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Opis produktu

Makadamia to wyjątkowy skarb lasów tropikalnych. Uprawa wymaga specjalnych warunków, a pierwsze owoce pojawiają się dopiero po 10 latach. Otaczająca orzech skorupka jest najtwardszą spośród wszystkich występujących - twardszą nawet od łupiny kokosa. Makadamia otwierana jest specjalnym narzędziem, które nie niszczy delikatnego środka w trakcie rozłupywania skorupki. Słodki i lekko maślany smak sprawia, że orzechy idealnie nadają się do deserów lub kremów.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę

Produkty z kategorii Orzechy makadamia

4.9
z 18 opinii

22% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.2
z 5 opinii
BIO PLANET Orzechy macadamia BIO 75 g

BIO PLANET

Orzechy macadamia BIO

75 g
199,87 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
222,53 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 10 opinii
HEBAR Orzechy makadamia 80 g

HEBAR

Orzechy makadamia

80 g
232,38 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 6 opinii
BIO PLANET Orzechy macadamia BIO 200 g

BIO PLANET

Orzechy macadamia BIO

200 g
166,45 zł/kg
Cena33,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z orzechami

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 29 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z żurawiną i pomarańczą 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z żurawiną i pomarańczą

40 g
53,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 28 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z ziarnami i miodem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z ziarnami i miodem

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z bakaliami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z bakaliami

40 g
52,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru) 25 g

BAKALLAND

Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru)

25 g
59,60 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 21 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową

40 g
52,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 7 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z mango i ananasem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z mango i ananasem

40 g
53,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 15 opinii
BAKALLAND Owsianka z maliną i żurawiną 47 g

BAKALLAND

Owsianka z maliną i żurawiną

47 g
45,74 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store