Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Na grill
Kiełbasy
SOKOŁÓW Grill Zestaw grillowy z kiełbaskami wieprzowymi
Zestaw grillowy z kiełbaskami wieprzowymi Grill SOKOŁÓW 420g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

SOKOŁÓW Grill Zestaw grillowy z kiełbaskami wieprzowymi

420 g
SOKOŁÓW

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zestaw grillowy tworzą: kiełbaski bałkańskie, kiełbaski colorado, kiełbaski grillowe, kiełbaski curry.


Cechy

szybko i smacznie


SOKOŁÓW Grill Zestaw grillowy z kiełbaskami wieprzowymi


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
09.05.2023
1
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość dobra, wygląd dobry, bardzo wygodna forma do zużycia na grilu
28.09.2022
1
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i dobra wielkość.
26.07.2022
1
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie smaczne wędliny warto kupić. Uczestnicy grilla uznali, ze to rewelacja.
01.06.2022
1
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina z Frisco jest wyjątkowa.
23.05.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Nastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2024
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.07.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2024
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
420 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562499104
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
420 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562499104

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: od +1°C do +6°C

Warunki przechowywania

Min. temp. °C:1
Maks. temp. °C:6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres firmy

al. 550-lecia 1 08-300 Sokołów Podlaski

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej

Adres producenta

„Sokołów" S.A. al. 550-lecia 1 08-300 Sokołów Podlaski


Informacje producenta

Marka

Sokołów


Marka standaryzowana

Marka:Sokołów


Podmarka

Podmarka:Grill House


O marce

Grill House Przez cały rok Specjalna linia produktów przeznaczona na grilla przez cały rok Na grilla, na patelnię, do piekarnika

Produkty z kategorii Kiełbasy

5.0
z 3 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa Grillowa z karkówki 375 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa Grillowa z karkówki

375 g
46,91 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.0
z 1 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa Grillowa premium 375 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa Grillowa premium

375 g
41,04 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 17 opinii
SOKOŁÓW Kiełbaski bałkańskie 400 g

SOKOŁÓW

Kiełbaski bałkańskie

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 11 opinii
INDYKPOL Kiełbaski grillowe z indyka 350 g

INDYKPOL

Kiełbaski grillowe z indyka

350 g
36,26 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 170 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 311 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 654 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 165 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 165 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
89,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 98 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 17 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store