Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki naturalne
FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO
Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek BIO – Fiorentini. Alternatywa dla niezdrowych przekąsek.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 25 opinii

FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO

50 g
FIORENTINI

Cena6,69 zł
133,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek Bio Fiorentini to wytrawne ciasteczka z dodatkiem oliwy – alternatywa dla niezdrowych przekąsek. Delikatne i chrupiące, o wyrazistym smaku, wyprodukowane ze składników pochodzących z upraw ekologicznych.

Krążki Fiorentini nie zawierają glutenu i mogą być bezpiecznie spożywane przez osoby z nietolerancją pokarmową. Smakują solo, mogą także posłużyć, jako baza do mini kanapek. Dostarczają energii, są źródłem witamin, minerałów oraz błonnika, który ułatwia trawienie. To produkt odpowiedni dla osób na diecie.

Dlaczego warto wybrać krążki kukurydziane Fiorentini?

  • Nie zawierają glutenu
  • Są smaczne i aromatyczne
  • Powstają wyłącznie z naturalnych składników
  • Zastępują kaloryczne i niezdrowe przekąski

FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.04.2027
Dostępne warianty
FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1782.00 kJ
21.2%
Wartość energetyczna (kcal)
426.00 kcal
21.3%
Białko (g)
2.80 g
5.6%
Węglowodany (g)
76.80 g
29.5%
Tłuszcz (g)
9.50 g
13.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
8%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
przepyszne i wysoka jakość
17.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Są dość twarde
30.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
133,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
FIORENTINI
EAN:
8002885004274
Cena za kg:
133,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
FIORENTINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8002885004274

Produkty z kategorii Chrupki naturalne

4.9
z 65 opinii
BIO SAURUS Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO 50 g

BIO SAURUS

Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO

50 g
109,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
5.0
z 103 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane 50 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane

50 g
31,80 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.9
z 35 opinii
FLIPS Pałeczki kukurydziane 40 g

FLIPS

Pałeczki kukurydziane

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
4.9
z 34 opinii
TYGRYSKI Chrupki kukurydziane 90 g

TYGRYSKI

Chrupki kukurydziane

90 g
28,78 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 25 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO

50 g
133,80 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 8 opinii
BIO MAMUT Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO 50 g

BIO MAMUT

Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO

50 g
103,80 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki FIORENTINI

4.9
z 48 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe) 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe)

50 g
133,80 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
4.9
z 26 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
5.0
z 20 opinii
FIORENTINI Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO 40 g

FIORENTINI

Krążki ryżowe z rozmarynem bezglutenowe BIO

40 g
194,75 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 35 opinii
FIORENTINI Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 100 g

FIORENTINI

Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2027
4.9
z 19 opinii
FIORENTINI Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 120 g

FIORENTINI

Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

120 g
62,42 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store