Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kakao
Czekolada i kakao rozpuszczalne
NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)
Kakao w kapsułkach Nesquik - Nescafé Dolce Gusto. To rarytas dla smakoszy.
1 z 4
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
NESCAFÉ Dolce Gusto

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ciesz się wyjątkową kakaową przyjemnością, jaką dają kapsułki Nesquik® z obfitą pianką. Odkryj pyszny napój kakaowy w rozgrzewającej filiżance Nesquik® w jednej kapsułce - pyszna uczta dla młodych i nie tak młodych. Podaruj sobie czekoladowy smak w zaledwie kilka sekund, kiedy tylko zapragniesz słodkiej odskoczni od rzeczywistości. Czy może być coś lepszego?

• NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® to napój mleczno-kakaowy z obfitą pianką.

• Odkryj kakaową przyjemność rozgrzewającej filiżanki Nesquik® w jednym opakowaniu.

• Opakowanie zawiera 16 kapsułek z kawą NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® kompatybilnych z ekspresami kapsułkowymi NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

• Wszystkie kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® można w pełni poddać recyklingowi. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://www.dolce-gusto.pl/recykling


NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)


Produkt wycofany
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1859.00 kJ
22.1%
Wartość energetyczna (kcal)
443.00 kcal
22.2%
Tłuszcz (g)
15.80 g
22.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.40 g
47.0%
Węglowodany (g)
53.80 g
20.7%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Błonnik (g)
6.30 g
Białko (g)
17.20 g
34.4%
Sól (g)
0.59 g
9.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Alla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
256 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESCAFÉ Dolce Gusto
EAN:
7613033157776
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
256 g
Marka:
NESCAFÉ Dolce Gusto
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613033157776

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. 16 x 16 g = 256 g e


Adres producenta

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa Tel. 800 174 902


Informacje producenta

Marka

Nescafé


Marka standaryzowana

MarkaNescafé

Podmarka

Podmarka Dolce Gusto


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Ciesz się wyjątkową kakaową przyjemnością, jaką dają kapsułki Nesquik® z obfitą pianką. Odkryj pyszny napój kakaowy w rozgrzewającej filiżance Nesquik® w jednej kapsułce - pyszna uczta dla młodych i nie tak młodych. Podaruj sobie czekoladowy smak w zaledwie kilka sekund, kiedy tylko zapragniesz słodkiej odskoczni od rzeczywistości. Czy może być coś lepszego? • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® to napój mleczno-kakaowy z obfitą pianką. • Odkryj kakaową przyjemność rozgrzewającej filiżanki Nesquik® w jednym opakowaniu. • Opakowanie zawiera 16 kapsułek z kawą NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® kompatybilnych z ekspresami kapsułkowymi NESCAFÉ® Dolce Gusto®. • Wszystkie kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® można w pełni poddać recyklingowi. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://www.dolce-gusto.pl/recykling


Dodatkowe informacje

dolce-gusto.com

Produkty z kategorii Czekolada i kakao rozpuszczalne

QUICK MILK Rurki smakowe do picia mleka o sm. owocowym (5 szt.) 30 g

QUICK MILK

Rurki smakowe do picia mleka o sm. owocowym (5 szt.)

30 g
106,33 zł/kg
3,69 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
QUICK MILK Rurki smakowe do picia mleka o sm. waniliowym (5 szt.) 30 g

QUICK MILK

Rurki smakowe do picia mleka o sm. waniliowym (5 szt.)

30 g
106,33 zł/kg
3,69 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
QUICK MILK Rurki smakowe do picia mleka o sm. czekoladowym (5 szt.) 30 g

QUICK MILK

Rurki smakowe do picia mleka o sm. czekoladowym (5 szt.)

30 g
106,33 zł/kg
3,69 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
QUICK MILK Rurki smakowe do picia mleka o sm. truskawkowym (5 szt.) 30 g

QUICK MILK

Rurki smakowe do picia mleka o sm. truskawkowym (5 szt.)

30 g
106,33 zł/kg
3,69 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
Nowość
QUICK MILK Rurki smakowe do picia mleka o sm. mango (5 szt.) 30 g

QUICK MILK

Rurki smakowe do picia mleka o sm. mango (5 szt.)

30 g
106,33 zł/kg
3,69 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
Nowość
QUICK MILK Rurki smakowe do picia mleka o sm. matchy (5 szt.) 30 g

QUICK MILK

Rurki smakowe do picia mleka o sm. matchy (5 szt.)

30 g
106,33 zł/kg
3,69 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
Nowość
GUMIŚ Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 300 g

GUMIŚ

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

300 g
29,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 28 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 600 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

600 g
33,32 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 19 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 150 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 34 opinii
DECOMORRENO Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant) 150 g

DECOMORRENO

Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant)

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 42 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 300 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

300 g
46,97 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 28 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 600 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

600 g
43,82 zł/kg
Cena26,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
MARS Napój czekoladowy (instant) 140 g

MARS

Napój czekoladowy (instant)

140 g
121,36 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
MILKY WAY Napój czekoladowy (instant) 140 g

MILKY WAY

Napój czekoladowy (instant)

140 g
119,93 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
NESQUIK Napój o sm. waniliowym (instant) 350 g

NESQUIK

Napój o sm. waniliowym (instant)

350 g
57,11 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
NESQUIK Napój o sm. truskawkowym (instant) 350 g

NESQUIK

Napój o sm. truskawkowym (instant)

350 g
51,11 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki NESCAFÉ Dolce Gusto

5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.) 187 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.)

187 g
133,64 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 15 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.) 200 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.)

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 27 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.) 104 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.)

104 g
240,29 zł/kg
friscontowa cena
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 19 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
195,23 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
3.8
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
195,23 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.6
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.) 160 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.)

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 4 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 190 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

190 g
131,53 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
208,25 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa NEW YORK MORNING BLEND w kapsułkach (18 kaps.) 149 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa NEW YORK MORNING BLEND w kapsułkach (18 kaps.)

149 g
167,72 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
183,75 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
183,75 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 100 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 13 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 133 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

133 g
187,89 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.) 146 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.)

146 g
171,16 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.0
z 1 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa na zimno ICED FRAPPÉ w kapsułkach (16 kaps.) 152 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa na zimno ICED FRAPPÉ w kapsułkach (16 kaps.)

152 g
164,41 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store