Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Golenie i depilacja
Żele
NIVEA MEN Nawilżający żel do golenia
Nivea Men - Żel do golenia, 200 ml . To produkt dla wymagających mężczyzn.
1 z 6
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

NIVEA MEN Nawilżający żel do golenia

200 ml
NIVEA

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żel do golenia Nivea Men 200m to produkt do codziennej pielęgnacji dla wymagających mężczyzn. Specjalnie opracowana formuła znacząco ułatwia golenie pozostawiając skórę świeżą, nawilżoną i wolną od podrażnień.

Żel do golenia nie powoduje nadmiernego wysuszenia skóry. Może być stosowana nawet do trudnej, bardzo wrażliwej cery, na której pojawia się silny, męski zarost. Jest łatwy w aplikacji a do tego niezwykle wydajny.

Żel do golenia dla mężczyzn

  • Doskonale nawilża skórę, dzięki czemu nie jest ona narażona na wysuszenie
  • Chroni od zaczerwienień i podrażnień
  • Pozwala na dokładne usunięcie całego zarostu
  • Jest wydajny i łatwy w aplikacji

Cechy

Ochronna formuła wzbogacona o aloes i prowitaminę B5 Dba o skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem Zmiękcza zarost i zapewnia dokładne i komfortowe golenie Chroni skórę przed zacięciami Wspomaga naturalną barierę ochronną skóry Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie


NIVEA MEN Nawilżający żel do golenia


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005808223077
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005808223077

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed użyciem. Trzymając pionowo, naciśnij dozownik. Rozmasuj produkt na zwilżonej skórze twarzy. Rozpocznij golenie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 81760


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o. ul. Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań, Polska www.nivea.pl infolinia konsumencka: 801 888 888


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. 3,5 % masowych zawartości jest łatwopalne.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Ochronny żel do golenia NIVEA MEN Protect & Care to pielęgnujący kosmetyk, wzbogacony o aloes i prowitaminę B5. Formuła zmiękcza zarost i zapewnia ostrzu maszynki gładki poślizg, jednocześnie chroniąc skórę przed zacięciami i mikro-urazami. Żel do golenia o pielęgnujących właściwościach dba także o nawilżenie skóry i wspomaga jej naturalną barierę ochronną. Golenie będzie dokładne i komfortowe, a skóra po goleniu wyglądająca zdrowo - bez podrażnień, suchości czy nieprzyjemnego uczucia napięcia. Żel do golenia chroni przed wysuszeniem skóry, zapewniając jej ochronę i nawilżenie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Produkty z kategorii Żele

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
4.5
z 2 opinii

22% taniej

GILLETTE Fusion Nawilżający żel do golenia z masłem kakaowym dla mężczyzn 200 ml

GILLETTE Fusion

Nawilżający żel do golenia z masłem kakaowym dla mężczyzn

200 ml
110,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna22,19 zł
28,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 7 opinii

15% taniej

GILLETTE Satin Care Żel do golenia dla kobiet do skóry wrażliwej 200 ml

GILLETTE Satin Care

Żel do golenia dla kobiet do skóry wrażliwej

200 ml
84,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 2 opinii

15% taniej

GILLETTE Satin Care Żel do golenia dla kobiet do suchej skóry 200 ml

GILLETTE Satin Care

Żel do golenia dla kobiet do suchej skóry

200 ml
84,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 12 opinii
GILLETTE Series Żel do golenia dla skóry wrażliwej 200 ml

GILLETTE Series

Żel do golenia dla skóry wrażliwej

200 ml
99,95 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Deep Żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN Deep

Żel do golenia

200 ml
113,95 zł/l
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
NIVEA MEN Żel do golenia Fresh Kick 200 ml

NIVEA MEN

Żel do golenia Fresh Kick

200 ml
113,95 zł/l
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2031

Produkty marki NIVEA

5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2029
5.0
z 8 opinii

25% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2031
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store