Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Golenie i depilacja
Żele
NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia
Nivea Men Sensitive - Łagodzący żel do golenia. Codzienna pielęgnacja skóry twarzy.
1 z 6
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

43% taniej

5.0
z 10 opinii

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
NIVEA

Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
64,95 zł/l
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (43% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Łagodzący żel do golenia ma wyjątkowo łagodna formuła z zawartością rumianku i kompleksu witaminowego, która została opracowana specjalnie dla potrzeb skóry wrażliwej. Pielęgnuje skórę podatną na podrażnienia podczas golenia. Zaawansowana technologia golenia Ultra Glide gwarantuje:
- zmiękczony zarost i bezpieczny ruch ostrza po skórze
- dokładne i wygodne golenie
- ochronę przed drobnymi zacięciami i podrażnieniami

Cechy

Chroni skórę przed podrażnieniami dzięki technologii Ultra Glide Pielęgnuje skórę jeszcze przed goleniem Nie zawiera alkoholu etylowego, nie powoduje uczucia pieczenia Zmiękcza zarost i zapewnia bezpieczny ruch ostrza po skórze Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie wśród mężczyzn o wrażliwej skórze Formuła zawiera kompleks VitaminPro (Witamina E, Prowitamina B5, Rumianek)


NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.07.2027
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
To nie krem do pieczenia, To nie krem do ciasta, To żel do golenia, Co gładkość zarasta.
18.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatnie zmiękcza męski zarost, nie podrażnia, pozwala do gładkie golenie. Pielęgnuje skórę twarzy
24.10.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
64,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005808222964
Cena za kg:
64,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005808222964

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed użyciem Trzymając pionowo, naciśnij dozownik Rozmasuj produkt na zwilżonej skórze twarzy Rozpocznij golenie


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 81740


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o. ul. Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań, Polska www.nivea.pl infolinia konsumencka: 801 888 888


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. 4% masowych zawartości jest łatwopalne.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Łagodzący żel do golenia NIVEA MEN Sensitive chroni wrażliwą skórę twarzy przed podrażnieniami. Bezalkoholowa* formuła z rumiankiem i witaminą E oraz Prowitaminą B5 natychmiast chroni przed 5 oznakami podrażnionej goleniem skóry: pieczeniem, zaczerwienieniem, uczuciem napiętej i suchej skóry oraz mikro-zacięciami. Żel do golenia ma neutralny zapach, a wzbogacona formuła zmiękcza zarost dla dokładnego i niezwykle gładkiego golenia. Zapewnia komfortowe i dokładne golenie wrażliwej skóry twarzy. Męska skóra staje się gładka w dotyku, wygląda na zdrową i zadbaną - bez pieczenia i zaczerwień po goleniu. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie wśród mężczyzn o wrażliwej skórze twarzy. *bez alkoholu etylowego

Produkty z kategorii Żele

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 2 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Deep Żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN Deep

Żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
5.0
z 7 opinii

15% taniej

GILLETTE Satin Care Żel do golenia dla kobiet do skóry wrażliwej 200 ml

GILLETTE Satin Care

Żel do golenia dla kobiet do skóry wrażliwej

200 ml
84,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 2 opinii

15% taniej

GILLETTE Satin Care Żel do golenia dla kobiet do suchej skóry 200 ml

GILLETTE Satin Care

Żel do golenia dla kobiet do suchej skóry

200 ml
84,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 12 opinii
GILLETTE Series Żel do golenia dla skóry wrażliwej 200 ml

GILLETTE Series

Żel do golenia dla skóry wrażliwej

200 ml
99,95 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

43% taniej

NIVEA MEN Żel do golenia Fresh Kick 200 ml

NIVEA MEN

Żel do golenia Fresh Kick

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2031
4.5
z 2 opinii

22% taniej

GILLETTE Fusion Nawilżający żel do golenia z masłem kakaowym dla mężczyzn 200 ml

GILLETTE Fusion

Nawilżający żel do golenia z masłem kakaowym dla mężczyzn

200 ml
110,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna22,19 zł
28,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki NIVEA

5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 2 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Deep Żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN Deep

Żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2029

43% taniej

NIVEA MEN Żel do golenia Fresh Kick 200 ml

NIVEA MEN

Żel do golenia Fresh Kick

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 8 opinii

25% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store