Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Papryka
Papryka słodka
FRISCO FRESH Papryczki słodkie - mix
Papryczki słodkie   mix FRISCO FRESH 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

FRISCO FRESH Papryczki słodkie - mix

200 g
FRISCO FRESH

Cena9,09 zł
45,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyselekcjonowane papryczki w 4 kolorach o słodkiej odmianie Sweet Bite. Nie posiadają nasion, to idealna zdrowa przekąska lub dodatek do sałatki.
Kraj pochodzenia: Hiszpania


FRISCO FRESH Papryczki słodkie - mix


Produkt chwilowo niedostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
wegetariański
Parametry
Cena za kg:
45,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
PIOTR WYCHOWAŁEK
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
12224033
Cena za kg:
45,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PIOTR WYCHOWAŁEK
EAN:
12224033

Produkty z kategorii Papryka słodka

4.8
z 2608 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4164 opinii
FRISCO FRESH Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g)

~600 g
12,48 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 1277 opinii
FRISCO FRESH Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g) 400 g

FRISCO FRESH

Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g)

~400 g
15,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.8
z 1172 opinii
FRISCO FRESH Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
13,30 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 1867 opinii
FRISCO FRESH Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
14,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.8
z 426 opinii
FRISCO FRESH Papryka MIX - tricolor (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Papryka MIX - tricolor (560g-840g)

~700 g
14,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
FRISCO FRESH Papryka Mini Bell (160g-240g) 200 g

FRISCO FRESH

Papryka Mini Bell (160g-240g)

~200 g
21,95 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.7
z 30 opinii
FRISCO FRESH Papryka Padron Zielona 200 g

FRISCO FRESH

Papryka Padron Zielona

200 g
52,95 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.8
z 52 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka żółta BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Papryka żółta BIO (480g-720g)

~600 g
33,32 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.7
z 50 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka długa BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Papryka długa BIO (480g-720g)

~600 g
46,32 zł/kg
Cena27,79 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
28,72 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store