Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane bułki
Do hot dogów
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim 3x60g
Bułki do hot-dogów francuskich, 3 szt. - Schulstad. Sposób na pyszne przekąski.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 57 opinii

SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim 3x60g

180 g
SCHULSTAD

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bułki do hot-dogów francuskich to świetna baza do przygotowania lubianych przez wszystkich, smakowitych przekąsek. To idealna propozycja na spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu czy kolację w rodzinnym gronie. Francuskie hot-dogi będą znikać z talerzy w oka mgnieniu!

Bułki wystarczy lekko podpiec, włożyć do środka parówkę, ulubione warzywa w formie surówki oraz sosy. Bułki są niezwykle delikatne i puszyste, a gotowe danie przygotowuje się bardzo prosto i szybko. Produkt może zawierać śladowe ilości nasion sezamu, które mogą wywoływać reakcje alergiczne.


SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim 3x60g


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość odżywcza (kJ)
1067.00 kJ
12.7%
Wartość odżywcza (kcal)
255.00 kcal
12.8%
tłuszcz
1.04 g
1.5%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.23 g
1.2%
węglowodany
52.27 g
20.1%
cukry
0.15 g
białko
9.20 g
18.4%
Sól (g)
1.12 g
18.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
57 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku na szybką przekąskę.
08.11.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
23.10.2024
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
29.07.2024
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre.
17.10.2023
0
0
Pułapka
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione tosty! 👀👌🏻 Przepyszne, długo świeże
27.09.2023
0
0
Axel
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt. Świeże. Niestety w porównaniu z innymi sklepami trochę zawyżona cena lub zaniżona gramatura.
20.09.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra jakość, chrupiące,świeże, polecam
28.07.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre!
22.07.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre. Super z piekarnika
02.04.2023
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze bułki do hot dogów
19.02.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, nie rozpadają się o upieczeniu jak bułeczki innych firm
08.12.2022
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Super produkt, polecam!
20.09.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyzwoite. Dużo dodatków
09.09.2022
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
I te też lubię :)
09.08.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i chrupiące bułki,można je użyć też do zrobienia hot doga na grillu
16.07.2022
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre bleczki
03.07.2022
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nasz sposób na szybkie śniadanie. W airfryer 4 min na 180 stopni lub do opiekacza, jak ktoś woli mocno chrupiącą wersję.
18.06.2022
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo fajne. Smaczne, chrupiące. Taka wersja bułek do hot dogów bardzo mi odpowiada. Polecam
12.06.2022
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
Lantmannen
Marka:
SCHULSTAD
EAN:
5902620000406
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
180 g
Marka:
SCHULSTAD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Lantmannen
EAN:
5902620000406

Produkty z kategorii Do hot dogów

4.9
z 115 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim 180 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim

180 g
46,06 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 176 opinii
DAN CAKE Hot Dog Buns 4x62,5g 250 g

DAN CAKE

Hot Dog Buns 4x62,5g

250 g
27,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.8
z 239 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów 4x60g 240 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów 4x60g

240 g
26,63 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026

Produkty marki SCHULSTAD

4.9
z 115 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim 180 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim

180 g
46,06 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.8
z 239 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów 4x60g 240 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów 4x60g

240 g
26,63 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.8
z 125 opinii
SCHULSTAD Chleb tostowy pszenny 500 g

SCHULSTAD

Chleb tostowy pszenny

500 g
21,18 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.8
z 69 opinii
SCHULSTAD Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt. 212 g

SCHULSTAD

Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt.

212 g
36,27 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 30 opinii
SCHULSTAD Premium BISTRO Bułki pszenne typu brioche do hamburgerów 4 szt. 324 g

SCHULSTAD

Premium BISTRO Bułki pszenne typu brioche do hamburgerów 4 szt.

324 g
35,15 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.7
z 52 opinii
SCHULSTAD Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt. 324 g

SCHULSTAD

Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt.

324 g
31,76 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.9
z 69 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt. 328 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt.

328 g
26,19 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.9
z 191 opinii
SCHULSTAD Bułka tarta 375 g

SCHULSTAD

Bułka tarta

375 g
12,51 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store