Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Słodkie
CROFT Porto
Tawny Porto - Croft. Słodkie wino czerwone o świeżym i intensywnym smaku.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

CROFT Porto

czerwone słodkie
słodkie
CROFT
750 ml
zawartość alkoholu: 20%
Portugalia
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena promocyjna42,49 zł
56,65 zł/l
47,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (11% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Portugalskie wino Croft zostało stworzone z czerwonych winogron pochodzących z rejonu Baixo Corgo i Cima Corgo w dolinie Douro. Trunek zachwyca głębią rubinowego koloru. Wino leżakuje przez 3 lata w dębowych beczkach, co nadaje mu wykwintny owocowy charakter i pozwala uzyskać piękną, głęboką barwę. Urzeka świeżym, intensywnym smakiem rodzynek z nutami karmelu i orzechów migdałowych. W nosie wyczuwalne są aromaty dojrzałych czerwonych owoców, takich jak wiśnie i maliny. Pozostawia gładki i długi finisz.

KRAJ POCHODZENIA: Portugalia

KOLOR: Czerwone

SMAK: Słodkie

RODZAJ: Spokojne

SZCZEP: Tinto Barroca

REGION: Douro

PRODUCENT: Quinta and Vineyard Bottelers Vinhos S.A

ALKOHOL: 20%

POJEMNOŚĆ: 750 ml

TEMPERATURA SERWOWANIA: 16-18°C

POLECAMY DO: Desery


CROFT Porto


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.08.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
625.00 kJ
7.4%
Wartość energetyczna (kcal)
150.00 kcal
7.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
9.80 g
3.8%
w tym cukry (g)
9.40 g
10.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdza się w gotowaniu
28.11.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre porto
16.09.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Średnie, smakuje raczej jak półwytrawne wino, a nie porto
30.11.2023
0
0
Michu
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasuje do wieczornych posiedzeń przy kominku
30.10.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre.
18.02.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na tą cenę bardzo dobre, aromatyczne, ciężkie. Idealne do deserów i jako aperitif.
16.12.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre wino na zakończenie posiłku.
08.06.2022
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Mocne, bardzo słodkie
25.04.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie jestem znawcą ale to wino pachnie pięknie. Wino to elegancki trunek. Smak jest doskonale zrównoważony.
23.03.2022
1
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam do serów, wędliny i czipsów.
03.02.2022
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Wino to szlachetny trunek. Polecam. Pachnie dojrzałością owoców i kwiatów. Pyszne winko, polecam.
13.12.2021
1
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.11.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
56,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
CROFT
EAN:
5602418000136
Cena za kg:
56,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
CROFT
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5602418000136

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Winogrona, Alkohol winogronowy, regulator kwasowości: Kwas winowy (E334), Środek konserwujący: Czysty dwutlenek siarki (E220)

Produkty z kategorii Słodkie

4.9
z 59 opinii
CARLO ROSSI Sweet Red 750 ml

CARLO ROSSI

Sweet Red

750 ml
33,32 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
CROFT Porto 750 ml

CROFT

Porto

750 ml
56,65 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Cena promocyjna42,49 zł
47,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Nowość
PORTO CRUZ Tawny czerwone słodkie 750 ml

PORTO CRUZ

Tawny czerwone słodkie

750 ml
73,32 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena54,99 zł
Do koszyka
Nowość
PORTO CRUZ Ruby czerwone słodkie 750 ml

PORTO CRUZ

Ruby czerwone słodkie

750 ml
73,32 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena54,99 zł
Do koszyka
Nowość
PORTO CRUZ White białe słodkie 750 ml

PORTO CRUZ

White białe słodkie

750 ml
73,32 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena54,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MONTEVERDI Dolce Novella 750 ml

MONTEVERDI

Dolce Novella

750 ml
61,99 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Cena46,49 zł
Do koszyka

Produkty marki CROFT

4.9
z 11 opinii
CROFT Fine Ruby Porto 750 ml

CROFT

Fine Ruby Porto

750 ml
87,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena65,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store