Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BREF

BREF

Bref WC, ekspert w czyszczeniu toalety, dostarcza liczne rozwiązania, by ułatwić Ci dbanie o czystą i świeżą toaletę!
Od wypromowania pierwszej kostki do toalety w 1968 r. marka Bref nie przestała wprowadzać innowacji i budować nowych standardów na rynku środków czystości i odświeżaczy do toalet.
Środki czystości Bref WC zwalczają wiele z największych problemów przy czyszczeniu ubikacji i oferują różne rozwiązania do walki z rdzą, kamieniem, brudem oraz plamami z moczu.

ProduktyBREFwe Frisco.pl


21% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Aqua Fresh 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Aqua Fresh

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029

19% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Blooming Fresh 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Blooming Fresh

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2029

21% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Ocean 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Ocean

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2029

19% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Lemon 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Lemon

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2029

5.0
z 1 opinii

21% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Flower 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Flower

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2029

4.9
z 31 opinii

16% taniej

BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 4x50g

1 szt
Cena promocyjna19,99 zł
23,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028

5.0
z 1 opinii

16% taniej

BREF Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 4x50g

1 szt
Cena promocyjna19,99 zł
23,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028

5.0
z 9 opinii

16% taniej

BREF Zawieszka do WC Lawenda i Sosna 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Lawenda i Sosna 4x50g

1 szt
Cena promocyjna19,99 zł
23,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2028

4.9
z 17 opinii

16% taniej

BREF Zawieszka do WC Morska Bryza i Soczysta Cytryna 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Morska Bryza i Soczysta Cytryna 4x50g

1 szt
Cena promocyjna19,99 zł
23,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028

5.0
z 1 opinii
BREF Zawieszka do WC Morski 3x50g 156 g

BREF

Zawieszka do WC Morski 3x50g

156 g
162,12 zł/kg
Cena25,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

4.8
z 31 opinii
BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 3x50g

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2028

4.9
z 17 opinii
BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 2x50g

1 szt
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028

5.0
z 26 opinii
BREF Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 3x50g

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031

5.0
z 40 opinii
BREF Zawieszka do WC Sosna 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Sosna 3x50g

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2028

4.9
z 24 opinii
BREF Zawieszka do WC Sosna 6x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Sosna 6x50g

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031

4.8
z 20 opinii
BREF Zawieszka do WC Sosna 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Sosna 2x50g

1 szt
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028

5.0
z 46 opinii
BREF Zawieszka do WC Lawendowe Pole 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Lawendowe Pole 3x50g

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2028

4.9
z 21 opinii
BREF Zawieszka do WC Lawendowe Pole 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Lawendowe Pole 2x50g

1 szt
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2028

4.8
z 43 opinii
BREF Zawieszka do WC Morska Bryza 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Morska Bryza 3x50g

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028

4.8
z 18 opinii
BREF Zawieszka do WC Morska Bryza 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Morska Bryza 2x50g

1 szt
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2028

4.8
z 9 opinii
BREF Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Ocean Arktyczny 2x42g 1 szt

BREF

Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Ocean Arktyczny 2x42g

1 szt
Cena25,39 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
BREF Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Wiosenny Deszcz 2x42g 1 szt

BREF

Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Wiosenny Deszcz 2x42g

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BREF Zawieszka do WC Eukaliptus 3x50g 156 g

BREF

Zawieszka do WC Eukaliptus 3x50g

156 g
169,81 zł/kg
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

4.9
z 16 opinii
BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 1x50g 50 g

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 1x50g

50 g
209,80 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028

5.0
z 11 opinii
BREF Zawieszka do WC Lawendowe Pole 1x50g 50 g

BREF

Zawieszka do WC Lawendowe Pole 1x50g

50 g
211,80 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028

4.8
z 5 opinii
BREF Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 2x50g

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2029

4.8
z 6 opinii
BREF Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 3x50g

1 szt
Cena24,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2029

5.0
z 1 opinii
BREF Zawieszka do WC Świeże Kwiaty 3x50g 156 g

BREF

Zawieszka do WC Świeże Kwiaty 3x50g

156 g
162,76 zł/kg
Cena25,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2029

5.0
z 5 opinii
BREF Zawieszka do WC Czarujący Jaśmin 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Czarujący Jaśmin 3x50g

1 szt
Cena24,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2029

5.0
z 4 opinii
BREF Zawieszka do WC Eukaliptus 2x50g 104 g

BREF

Zawieszka do WC Eukaliptus 2x50g

104 g
192,21 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

BREF Zawieszka do WC Morski 2x50g 104 g

BREF

Zawieszka do WC Morski 2x50g

104 g
208,56 zł/kg
Cena21,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2029
Kostki Bref WC pomogą Ci utrzymać toaletę świeżą i czystą pomiędzy gruntownym sprzątaniem nawet do 4 tygodni.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store