Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
Z dozownikiem
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO
Mydło oliwkowe w płynie – Sodasan. Do stosowania zarówno na twarz, jak i cale ciało.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
SODASAN

Cena35,99 zł
35,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Delikatne, bezzapachowe i wyjątkowo łagodne mydło roślinne z dodatkiem oliwy z oliwek. Przeznaczone do mycia rąk oraz całego ciała, wskazane do stosowania przez osoby o wyjątkowo wrażliwej i delikatnej skórze. Nie zawiera perfum, olejków eterycznych barwników, konserwantów ani innych substancji alergennych. Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom oliwy z oliwek mydło intensywnie nawilża i pielęgnuje, jest neutralne dla każdego rodzaju cery.Produkt spełnia standardy Ecocert Greenlife oraz jest certyfikowany przez EcoGarantie i Vegan
100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, 18,73% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznych kontrolowanych.

SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.06.2027
Dostępne warianty
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SODASAN
EAN:
4019886075169
Cena za kg:
35,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
SODASAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4019886075169

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Vinet Łukasz Moskwa; ul. Szymanowskiego 5, 05-092 Łomianki; vinet@vinet.pl

Produkty z kategorii Z dozownikiem

5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.9
z 14 opinii
YOPE Mydło w płynie Werbena 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Werbena

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029
5.0
z 14 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał 400 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał

400 ml
17,47 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
4.9
z 10 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Rumianek i Owies 400 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Rumianek i Owies

400 ml
17,47 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 4 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao 400 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao

400 ml
17,47 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029
5.0
z 9 opinii
YOPE Mydło w płynie Figa 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Figa

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 20 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie

1 l
19,29 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2031
5.0
z 22 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Jaśmin i Wanilia 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Jaśmin i Wanilia

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2031
5.0
z 20 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Róża i Proteiny mleka 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Róża i Proteiny mleka

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 10 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 20 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Aloe Vera 250 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Aloe Vera

250 ml
35,96 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
5.0
z 9 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Pure Blue 250 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Pure Blue

250 ml
35,96 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2031
5.0
z 34 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka

500 ml
33,38 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 23 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 10 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Miód 300 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Miód

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028
4.6
z 8 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleczko Oliwkowe 300 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleczko Oliwkowe

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2028
4.9
z 7 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleczko Migdałowe 300 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleczko Migdałowe

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 10 opinii
LUKSJA PURELY ENERGIZING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów 500 ml

LUKSJA PURELY ENERGIZING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów

500 ml
21,58 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
4.8
z 19 opinii
PALMOLIVE HYGIENE-PLUS Mydło w płynie Kitchen 300 ml

PALMOLIVE HYGIENE-PLUS

Mydło w płynie Kitchen

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
5.0
z 8 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy 500 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy

500 ml
21,58 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
5.0
z 1 opinii
YOPE Zimowy nastrój mydło w płynie 300 ml

YOPE

Zimowy nastrój mydło w płynie

300 ml
74,30 zł/l
Cena22,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2030
5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium 300 ml

PALMOLIVE

Mydło w płynie Aquarium

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.9
z 20 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie 250 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie

250 ml
60,76 zł/l
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
NIVEA CREME Mydło w płynie Soft 250 ml

NIVEA CREME

Mydło w płynie Soft

250 ml
72,36 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2031

Produkty marki SODASAN

5.0
z 7 opinii

25% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2031
4.6
z 5 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml

1.5 l
23,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
23,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
5.0
z 6 opinii
SODASAN Sól ochronna do zmywarki 2000g 2 kg

SODASAN

Sól ochronna do zmywarki 2000g

2 kg
9,74 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
42,38 zł/l
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml 1 szt

SODASAN

Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml

1 szt
Cena22,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027
5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 3 opinii
SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml

750 ml
23,05 zł/l
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2028
4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,49 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028
5.0
z 7 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
18,99 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
24,25 zł/l
Cena18,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store