Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Cebula, czosnek, por
Cebula żółta

Cebula żółta

Wróć do Cebula, czosnek, por




4.8
z 1400 opinii
FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
19,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna1,99 zł
2,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 7218 opinii
FRISCO FRESH Cebula 6-12 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cebula 6-12 szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.8
z 483 opinii
FRISCO FRESH Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g)

~600 g
6,82 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka

4.8
z 200 opinii
FRISCO FRESH Cebula obrana mix 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula obrana mix 4 szt.

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 399 opinii
FRISCO FRESH Cebula żółta obrana 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula żółta obrana 4 szt.

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

4.8
z 71 opinii
BIAŁUTY Cebula siatka 1 kg

BIAŁUTY

Cebula siatka

1 kg
4,49 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.8
z 198 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store